• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt gotówkowy BNP Paribas

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
redogan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2015 12:52
Witam. Jakie mają państwo zdanie o nowej ofercie banku BNP Paribas? Chcę pożyczyć w najblizszym czasie 25 tys.złotych. Jestem na etapie sprawdzania ofert poszczególnych banków.Najkorzystniejsza wydała mi się opcja tego banku. Mają tam oprocentowanie 7,4% a prowizja wynosi 2,99% . RRSO 9,89 %.
Czy jestem w stanie znaleźć lepszą ofertę niż ta?
Cytuj
pozyczkasa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2015 21:47
redogan napisał
Witam. Jakie mają państwo zdanie o nowej ofercie banku BNP Paribas? Chcę pożyczyć w najblizszym czasie 25 tys.złotych. Jestem na etapie sprawdzania ofert poszczególnych banków.Najkorzystniejsza wydała mi się opcja tego banku. Mają tam oprocentowanie 7,4% a prowizja wynosi 2,99% . RRSO 9,89 %.
Czy jestem w stanie znaleźć lepszą ofertę niż ta?

ofert z RRSO okolo 10% jest kilka na rynku. Od Pocztowego do BPH, DB tez jest w stanie coś takiego zaproponować. Raiffeisen tez da rade.
Cytuj
http://kredyt-portal.pl
otojestkasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 9:19
pozyczkasa napisał
redogan napisał
Witam. Jakie mają państwo zdanie o nowej ofercie banku BNP Paribas? Chcę pożyczyć w najblizszym czasie 25 tys.złotych. Jestem na etapie sprawdzania ofert poszczególnych banków.Najkorzystniejsza wydała mi się opcja tego banku. Mają tam oprocentowanie 7,4% a prowizja wynosi 2,99% . RRSO 9,89 %.
Czy jestem w stanie znaleźć lepszą ofertę niż ta?

ofert z RRSO okolo 10% jest kilka na rynku. Od Pocztowego do BPH, DB tez jest w stanie coś takiego zaproponować. Raiffeisen tez da rade.
A da się znaleść coś tańszego? Może taniejw Skokach?
Cytuj
redogan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 10:13
No właśnie stąd pytanie czy da sie znaleźc coś tańszego. Nie szukałem w skokach, nie jestem przekonany do tego typu instytucji. Obecnie tyle się o nich słyszy,że nie wiem czy można im ufać.
Własnie przeglądałam sobie ranking kredytów na ten miesiąc na comperii i jednak najlepszą ofertę ma właśnie ten bank.
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 10:15
Czemu ie jestes przekonany? One tez maja gwarancje BFG. Pytanie tylko czy znajdzie sie dobra ofertę.
Cytuj
Odpowiedź