• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Gdzie po najlepszy kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kuba

Niezarejestrowani

16.7.2015 14:36
gryzli napisał
grzes33 napisał
Orest napisał
Gdzie mogę obecnie dostać kredyt na najlepszych warunkach? Potrzebuję niedużej sumy, 6000 złotych, które chcę przeznaczyć na remont, jeśli to ma znaczenie. Pracuję na umowie o pracę od 2009 roku, na czas nieokreślony i zarabiam 2200 złotych netto.
Na jaki okres najlepiej wziąć taki kredyt? Krótszy czy dłuższy?
Im krotszy tym miejsz ebeda odsetki. Moze zobacz Tani kredyt z kontem w Eurobanku.
czemu akurat ten? Jest tak super oprocentowany?
Bo jest tani z nazwy :D
Cytuj
Orest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 15:48
Dzięki za podpowiedzi.
Co do tego taniego kredytu w Eurobanku to tani jest ewidentnie tylko z nazwy, bo jak piszą na stronie RRSO wynosi 29,46%, choć oprocentowanie to tylko 8%. No nie do końca o to mi chodziło...
Do tego nie mam pewności, bo nie doczytywałem, ale z nazwy wynika też, że do kredytu niezbędne jest konto. A za konto też są pewnie jakieś opłaty?
Cytuj
rafek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 20:37
Polecam Ci stronę http://banki.edu.pl/ w zakładce KREDYTY na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz. Jeśli chodzi o taką kwotę to pewnie będzie to kredyt gotówkowy. Jest kilka ciekawych ofert moim zdaniem
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 11:21
Orest napisał
Dzięki za podpowiedzi.
Co do tego taniego kredytu w Eurobanku to tani jest ewidentnie tylko z nazwy, bo jak piszą na stronie RRSO wynosi 29,46%, choć oprocentowanie to tylko 8%. No nie do końca o to mi chodziło...
Do tego nie mam pewności, bo nie doczytywałem, ale z nazwy wynika też, że do kredytu niezbędne jest konto. A za konto też są pewnie jakieś opłaty?
Tak właśnie teraz wyglądają te oferty, niby 8 proc., a potem wychodzi rrso 30 proc. Oszustwa i tyle.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 11:35
Był ostatnio na Comperii taki film, w którym redaktor mówi, że oprocentowanie takiego kredytu może się wahać od kilku do nawet 50 proc. To jest różnica.
Cytuj
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

15.7.2016 11:12
Zawsze można wziąć kredyt na dłużej i szybciej go spłacić. Bank ma obowiązek spłacenia nadprogramowo naliczonych odsetek. Poczytaj tutaj: http://aeger.pl/wczesniejsza-splata-pozyczki/
Cytuj
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

15.7.2016 13:17
Odnośnie kredytu należy pamietać, że zawsze gdy spłaci się go przed czasem bank ma obowiązek zwrócić nam nadpłatę czyli nadprogramowo zapłacone przez nas odsetki. Więcej informacji znajduje się tutaj: http://aeger.pl/wczesniejsza-splata-pozyczki/
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2016 14:25
Co za bzdura? Przecież odsetki płacisz tylko za okres korzystania z kredytu, a nie "z góry"!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź