• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka karta kredytowa na wyjazdy za granicę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danuta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2015 8:54
Moja praca wymaga ode mnie częstych wyjazdów za wschodnią granicę (Litwa, Łotwa). Ponieważ nie zawsze jestem w stanie zapewnić sobie odpowiednią ilość gotówki, chciałam wyrobić kartę kredytową, która pozwoliłaby mi na tańsze finansowanie pobytów.
Czy mogą mi państwo coś polecić konkretnego? Interesuje mnie limit 3000 złotych. i Najlepiej jakiś dłuższy okres bezodsetkowy.
Cytuj
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 9:47
Może w T-Mobile Usługi Bankowe, karta kredytowa MasterCard, Oprocentowanie: 9,5%, maksymalny limit: 40 000 zł, okres bezodsetkowy:58 dni
Cytuj
max

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 11:32
A czy nie lepiej jest w takim przypadku założyć sobie konto walutowe? I wypłacać pieniądze z konta za granicą? Możesz korzystać w takim przypadku z kantorów internetowych a te mają bardzo dobre kursy walut. O wiele lepsze niż przewalutowanie w banku na karcie kredytowej oraz w kantorach stacjonarnych. Obecnie wiele banków posiada konta walutowe oferujące darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów w Europie. Tak jest na przykład w mbanku.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 11:38
wybierz kartę rozliczaną w euro + ew. jaką drugą (debetową) do wypłat gotówki z bankomatów
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
agata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 13:20
Robert Sierant napisał
wybierz kartę rozliczaną w euro + ew. jaką drugą (debetową) do wypłat gotówki z bankomatów
Moze Pan podać przykład takiej karty?
Cytuj
Danuta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 15:24
Robert Sierant napisał
wybierz kartę rozliczaną w euro + ew. jaką drugą (debetową) do wypłat gotówki z bankomatów


dziękuję za podpowiedź, czy jest ważne również to, w jakim banku czy może oferty są zbliżone?
W t-mobile jakie mają przewalutowanie? W miarę dobre?
Konto walutowe raczej odpada, nie zawsze tam gdzie jestem są bankomaty, opcji wypłat cashback też dotąd nie widziałam, więc obawiam się, że nie byłby to dobry pomysł.
Cytuj
Odpowiedź