• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie dostanę kredyt na wakacje?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 9:39
Chciałbym pojechać na wakacje do Grecji właśnie. Potrzebuję w tym celu gotówki, a obecnie oszczędności mam zamrożone na lokacie i nie chciałbym jej likwidować, bo wątpię czy znajdę lepiej oprocentowaną. Możecie mi więc polecić jakiś bank, gdzie dostanę tak 4000 złotych nisko oprocentowanego kredytu? Pracuję na umowie zlecenie od lipca zeszłego roku i zarabiam 8 złotych na godzinę. Miesięcznie wychodzi około 1200 złotych netto. Do tego mam lokatę na 8 000 złotych w banku BGŻ, ale nie wiem, czy może to być brane jako zabezpieczenie?
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 10:21
Ktos tu pisal wczesniej, ze jest w t-mobile kredyt, z rrso do 10 proc. Moze tam sprobuj.
Cytuj
jolanta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 13:19
Rrso do 10 proc.? TO chyba niemożliwe. Co to za oferta?
Cytuj
Marek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 15:42
Taki kredyt byłby rzeczywiście bardzo atrakcyjny, na pewno więc sprawdzę ofertę tego banku. Dziękuję za cynk.
Oczywiście pozostaje pytanie, czy dostanę u nich kredyt, skoro nie mam uowy o prace i nie mam dużego dochodu.
Nikt nie wie, czy biorą pod uwagę posiadane lokaty?
Dobrze by było, gdyby mi dali, ale w sumie ten T-mobile bank to chyba nie jest zbyt znany...
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 10:50
Lokaty pewnie biorą, ale jesli nie masz stałego dochodu, to raczej nic nie pomogą.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 12:36
Marek napisał
Taki kredyt byłby rzeczywiście bardzo atrakcyjny, na pewno więc sprawdzę ofertę tego banku. Dziękuję za cynk.
Oczywiście pozostaje pytanie, czy dostanę u nich kredyt, skoro nie mam uowy o prace i nie mam dużego dochodu.
Nikt nie wie, czy biorą pod uwagę posiadane lokaty?
Dobrze by było, gdyby mi dali, ale w sumie ten T-mobile bank to chyba nie jest zbyt znany...
No trzeba by wykazać wyższy dochód, moze ktos z Tobą przystąpi?
Cytuj
Piotr Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 13:15
Mam pytanie. Czemu nie zerwiesz lokaty i nie weźmiesz pieniędzy z lokaty? Na pewno będzie Cię to o wiele mniej kosztowało niż kredyt, który będziesz musiał spłacać prakycznie cały rok. Poza tym zarabiasz bardzo mało. Czy przy takich zarobkach koniecznie musisz lecieć do Grecji? Jeszcze za tak duże pieniadze?

Na Twoim miejscu zostałbym w Polsce i pewnie tak będzie bo nie masz zdolności kredytowej przy takich zarobkach.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 13:26
Piotr Benet napisał
Mam pytanie. Czemu nie zerwiesz lokaty i nie weźmiesz pieniędzy z lokaty? Na pewno będzie Cię to o wiele mniej kosztowało niż kredyt, który będziesz musiał spłacać prakycznie cały rok. Poza tym zarabiasz bardzo mało. Czy przy takich zarobkach koniecznie musisz lecieć do Grecji? Jeszcze za tak duże pieniadze?

Na Twoim miejscu zostałbym w Polsce i pewnie tak będzie bo nie masz zdolności kredytowej przy takich zarobkach.
O! to tez bardzo dobra sugestia. Odsetki z kredytu więcej zeżrą niż pieniądze, które stracisz zrywając lokatę.
Cytuj
Mieszko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 17:48
Cóż, są ludzie, którzy lubią życie ponad stan. Co do pana autora wątku to wcale nie jest powiedziane, że nie ma innego dochodu, którym mógłby spłacić kredyt, a który nie jest wykazany nigdzie.
Czy z takimi zarobkami jest w ogóle gdzieś szansa na kredyt?
No i w Polsce wcale nie jest dużo taniej, jeśli chodzi o miejscowości wakacyjne, myślę, że za dwa tygodnie można by te 2000-3000 wydać w jakiejś nadmorskiej miejscowości, a standard będzie zdecydowanie niższy niż w Grecji. Ja bym jednak trochę poczekał, bo jak wrócą do drachmy, to i wycieczki tam stanieją.
Cytuj
achodak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 9:52
Nie chodzi nawet życie ponad stan, ale jeśli ma pieniądze (na lokacie) to logiczne jest korzystanie z nich, a nie branie kredytów. Lepiej być na bieżąco niż mieć długi.
Cytuj
Odpowiedź