• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Wynik referendum w Grecji

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 9:31
Myślicie, że Grecja wreszcie wyjdzie ze Strefy Euro?
Cytuj
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 10:05
grzes33 napisał
Myślicie, że Grecja wreszcie wyjdzie ze Strefy Euro?


wydaje się że Grecy tego nie chcą, ale mają dość życia z wiecznym długiem. Europa też tego nie chce, ale musi bronić swoich interesów (kasy).
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 10:16
Ale przecież oni ten dług zaciągnęli, żyli ponad stan to teraz są tego efekty .
Cytuj
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 13:09
grzes33 napisał
Ale przecież oni ten dług zaciągnęli, żyli ponad stan to teraz są tego efekty .


to na pewno. Ale dla porównania zwróć uwagę jak łatwo zadłużają się np polscy emeryci czy górnicy, każdy chce sobie poprawić standard życia, bierze gotówki i chwilówki po 1600% rocznie, potem przychodzi płacz. W Polsce rok do roku coraz więcej jest upadłości konsumenckich, ludzie mający dług dla nich "nie do spłacenia" chcąc zacząć od nowa często uciekają z kraju (co sprawy nie rozwiązuje) bądź ogłaszają upadłość konsumencką. Podobnie teraz chcą zrobić Grecy. Każdy źle prowadzony budżet domowy prowadzi do bankructwa, źle prowadzona firma także, Grecja była źle prowadzonym państwem i gdyby nie była w Eurolandzie, już dawno by zbankrutowała - no chyba że "swoje" pieniądze wydawałaby roztropniej..
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
natali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 13:30
Ostatnio czytałam artykuł o tym,że nawet pomidory sprowadzali z Polski bo nic nie produkowali. Swoją drogą to czemu Unia Europejska ma im pomagać? Obecnie majątek przeciętego Greka jest o wiele większy niż Polaka. Oni sprzeciwiają się cięciu przywilejów ale w Polsce nigdy tego nie mieliśmy. Sama ciekawa jestem jak się to na nas odbije.

Chociaż jest też druga strona medalu. Jeśli Grecja powróci do drachmy to wycieczki tam stanieją ;)
Cytuj
jolanta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 13:45
natali napisał
Ostatnio czytałam artykuł o tym,że nawet pomidory sprowadzali z Polski bo nic nie produkowali. Swoją drogą to czemu Unia Europejska ma im pomagać? Obecnie majątek przeciętego Greka jest o wiele większy niż Polaka. Oni sprzeciwiają się cięciu przywilejów ale w Polsce nigdy tego nie mieliśmy. Sama ciekawa jestem jak się to na nas odbije.

Chociaż jest też druga strona medalu. Jeśli Grecja powróci do drachmy to wycieczki tam stanieją ;)
teraz i tak nie jest tam bardzo drogo:) Ja uważam, że wszystko przez ich niegospodarność, sami sobie winni.
Cytuj
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 14:19
natali napisał
Ostatnio czytałam artykuł o tym,że nawet pomidory sprowadzali z Polski bo nic nie produkowali. Swoją drogą to czemu Unia Europejska ma im pomagać? Obecnie majątek przeciętego Greka jest o wiele większy niż Polaka. Oni sprzeciwiają się cięciu przywilejów ale w Polsce nigdy tego nie mieliśmy. Sama ciekawa jestem jak się to na nas odbije.

Chociaż jest też druga strona medalu. Jeśli Grecja powróci do drachmy to wycieczki tam stanieją ;)


ciężko obniżyć poziom życia do którego się przywykło, podwyższyć bardzo łatwo.
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 14:21
jolanta napisał
natali napisał
Ostatnio czytałam artykuł o tym,że nawet pomidory sprowadzali z Polski bo nic nie produkowali. Swoją drogą to czemu Unia Europejska ma im pomagać? Obecnie majątek przeciętego Greka jest o wiele większy niż Polaka. Oni sprzeciwiają się cięciu przywilejów ale w Polsce nigdy tego nie mieliśmy. Sama ciekawa jestem jak się to na nas odbije.

Chociaż jest też druga strona medalu. Jeśli Grecja powróci do drachmy to wycieczki tam stanieją ;)
teraz i tak nie jest tam bardzo drogo:) Ja uważam, że wszystko przez ich niegospodarność, sami sobie winni.


taki klimat ;)

ceny na wyspach często spotyka się niższe niż w Warszawie
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
jolanta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 14:35
Adrian Chrapek TRU Story napisał
jolanta napisał
natali napisał
Ostatnio czytałam artykuł o tym,że nawet pomidory sprowadzali z Polski bo nic nie produkowali. Swoją drogą to czemu Unia Europejska ma im pomagać? Obecnie majątek przeciętego Greka jest o wiele większy niż Polaka. Oni sprzeciwiają się cięciu przywilejów ale w Polsce nigdy tego nie mieliśmy. Sama ciekawa jestem jak się to na nas odbije.

Chociaż jest też druga strona medalu. Jeśli Grecja powróci do drachmy to wycieczki tam stanieją ;)
teraz i tak nie jest tam bardzo drogo:) Ja uważam, że wszystko przez ich niegospodarność, sami sobie winni.


taki klimat ;)

ceny na wyspach często spotyka się niższe niż w Warszawie
Bedzie prawie jak w Chorwacji :)
Cytuj
Marek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 15:45
Tak narzekacie na tę Grecję, a pomyślcie jaki Polska ma do tej pory dług! Też jesteśmy niegospodarnym krajem i ciekawe, czy jak skończą w nas pakować dotacje z Unii to dalej będzie tak wesoło?
Oczywiście, że w Grecji jest dobrobyt, jakiego my nie znamy, ale pomyślcie do jakiego poziomu musielibyśmy się cofnąć, żeby załatać dziurę budżetową? A prędzej czy później i tak będzie trzeba oddać to, co Polska napożyczała jeszcze w poprzednim ustroju, ale i teraz też. Chyba tego powinniśmy obawiać się bardziej, niż bankructwa Grecji.
Cytuj
Odpowiedź