• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt firmowy w Tax Care. Czy ktoś brał

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dhagbar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 13:04
Może ktoś z Was ma jakieś opinie z tym kredytem ? Doświadczenia z tą firmą? Szukam obecnie najlepszego kredytu na firmę. Firma jest niewielka.Zatrudniamy 10 osób, obroty miesięczne są spore ale jest potrzebny kredyt 70 tys. złotych na modernizację sprzętu. Po spotkaniu z doradcą już nie wiem co o tym myśleć. Niby kredyt mi zaproponowali dobry ale z drugiej strony różnica miedzy tym co oni proponują a oprocentowaniem w bankach jest znaczna. Czy są jakieś haczyki?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 13:28
TC to pośrednik, oferują kredyt w Idea Banku. Tanio tam nie jest, ale dla wielu to jedyna opcja.

Od kiedy firma działa, jaki ma DOCHÓD miesięczny - to jest istotne dla większości banków.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
dhagbar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 6:55
Robert Sierant napisał
TC to pośrednik, oferują kredyt w Idea Banku. Tanio tam nie jest, ale dla wielu to jedyna opcja.

Od kiedy firma działa, jaki ma DOCHÓD miesięczny - to jest istotne dla większości banków.


W Tax Care zaproponowali mi oprocentowanie 4%. Wydaje mi się to trochę nieprawdopodobne tak więc się pytam.
Firma działa na rynku 3 lata. Jesli chodzi o zyski netto miesięcznie to jest to 50 tys. złotych. Chociaż zdarzają się miesiące , w których zysk jest niewielki ( są to miesiące wakacyjne gdzie zwykle mamy w firmie niewielki zastój).
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 9:20
zapytaj ile kosztuje pakiet płynnościowy do kredytu, samo oprocentowanie to za mało, aby ocenić czy kredyt ma korzystne warunki

zapytaj również o prowizję
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 10:44
dhagbar napisał
Robert Sierant napisał
TC to pośrednik, oferują kredyt w Idea Banku. Tanio tam nie jest, ale dla wielu to jedyna opcja.

Od kiedy firma działa, jaki ma DOCHÓD miesięczny - to jest istotne dla większości banków.


W Tax Care zaproponowali mi oprocentowanie 4%. Wydaje mi się to trochę nieprawdopodobne tak więc się pytam.
Firma działa na rynku 3 lata. Jesli chodzi o zyski netto miesięcznie to jest to 50 tys. złotych. Chociaż zdarzają się miesiące , w których zysk jest niewielki ( są to miesiące wakacyjne gdzie zwykle mamy w firmie niewielki zastój).
Oprocentowanie moze tyle i wynosi, ale jak CI marże i prowizje doliczą to moze już nie być tak kolorowo.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 12:38
Ja bym w Tax Care nie brał. Słyszałem o tej firmie sporo złych opinii.
Cytuj
grotkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 12:27
Ja również ostatnio zastanawiałem się nad wzięciem kredytu do firmy właśńie przez tax care. Czyli jednak mówicie,że nie warto jest się starać o taki kredyt ? Jaką prowizję biorą? Rozumiem,że kredyt przez to biuro pośrednictwa jest o wiele droższy niż jakbyśmy sami załatwiali sobie kredyt przez bank?

Pytam się ponieważ ofertę kredytu zaoferowali mi nie taką złą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2015 13:49
Szczerze mówiąc to pozytywnych opinii o tej firmie po prostu nie ma ;p
Cytuj
mariusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2015 11:39
Gość napisał
Szczerze mówiąc to pozytywnych opinii o tej firmie po prostu nie ma ;p


Niby tak ale ktoś jednak musi brać w tej firmie kredyt prawda? Bo widzę,że w mieście, w którym mieszkam mają swoją placówkę i w takim razie muszą mieć klientów aby się jakoś utrzymywać. Rozumiem,że Tax care jest to cała platforma dla osob zakładających firmy? W sensie,ze księgowość plus porady prawne oraz lokaty i jakieś kredyty?
Cytuj
Odpowiedź