• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Jaki kredyt na samochód?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aleksy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 8:53
Może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie udać się po kredyt na samochód, który kosztuje 40 000 złotych? Chodzi głównie o to, że mam 17 ooo, które mogę wpłacić od ręki i zastanawiam się, jak to załatwić. Czy wziąć kredyt tylko na te pozostałe 23 000, czy na całość, a potem od razu spłacić część rat, no po prostu jak będzie dla mnie najkorzystniej.
Może mi ktoś coś doradzić?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 9:09
oczywiście, najlepiej część wpłacić w formie wkładu własnego, nie ma sensu brać kredytu i za chwilę 1/3 oddawać, prowizji przecież bank nie zwróci

opcją może być kredyt gotówkowy na te brakujące 23kzł zamiast kredytu samochodowego
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

23.6.2015 10:06
Robert Sierant napisał
oczywiście, najlepiej część wpłacić w formie wkładu własnego, nie ma sensu brać kredytu i za chwilę 1/3 oddawać, prowizji przecież bank nie zwróci

opcją może być kredyt gotówkowy na te brakujące 23kzł zamiast kredytu samochodowego
Na samochod lepiej brac gotowkowy niz samochodowy?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 10:10
Gość napisał
Na samochod lepiej brac gotowkowy niz samochodowy?


to zależy od ceny i preferencji klienta
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Aleksy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 10:19
A w tym konkretnym przypadku?
Ja słyszałem, że lepszy jest samochodowy jednak, dlatego o taki pytam. Preferencji raczej żadnych nie mam.
A ten wkład własny, to w każdym banku jest brany pod uwagę?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 10:25
Przy kredycie samochodowym zwykle wymagany jest wpis banku w dow. rejestracyjnym, do tego cesja z PEŁNEGO ubezpieczenia na bank.
Z gotówką jest o tyle łatwiej, ze dostajesz ją do ręki i wydajesz na co chcesz. Wcale nie musi być drożej...więc po co komplikować?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 12:44
W wielu bankach oferta kredytu samochodowego może być uzależniona od wieku pojazdu, wartości, przebiegu itp. Im nowszy samochód tym taniej. Kredyt samochodowy czasem łatwiej jest uzyskać, ale tak jak napisał Robert jest też trochę więcej formalności.

Jeśli kupisz samochód, który będzie miał wady ukryte i będziesz chciał go zwrócić sprzedawcy to przy kredycie samochodowym też będzie więcej problemów.

Kwestia tego, na czym komu zależy, ale jeśli nie ma dużej różnicy w ofercie to osobiście brałbym gotówkowy.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
Aleksy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 17:21
Ja planuję akurat zakup nowego samochodu, więc ani wady ukryte ani duży przebieg nie wchodzi w grę. Chciałbym po prostu, żeby jak najmniej mnie ten kredyt kosztował, zresztą i tak planuję go spłacić w ciągu roku, bo będę miał większy przypływ gotówki za jakiś czas. Niestety nie mogę na niego czekać, samochodu potrzebuję na teraz, więc wolę kupić nowy na kredyt, niż szukać używanych, a potem próbować go sprzedawać.
Rozumiem, że mam w takim układzie pytać o kredyt samochodowy z opcją wkładu własnego?
Cytuj
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 16:10
Kupując nowe auto od dealera, warto zapytać się o ofertę na miejscu. Czasami dealerzy mają z bankami podpisane umowy i korzystniejsze warunku przy zakupie nowych aut. Tak samo jest z ubezpieczeniami.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 9:27
No i sa banki "autoryzowane" Wolkswagen Bank czy Fiat ma tez swoj. Warto sie zainteresować.
Cytuj
Odpowiedź