• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

jaka karta kredytowa dla studenta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 10:19
Może wie ktoś, czy jakiś bank byłby w stanie wydać kartę kredytową dla osoby studiującej? Mam dochód ze stypendium naukowego, a także Marszałka i zastanawiam się, czy na tej podstawie mógłbym otrzymać tę formę kredytu? Obecnie nie pracuję na umowie, więc nie mam takiego źródła dochodów. Może jednak jakiś bank ma coś dla mnie w ofercie?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 10:53
próbuj w banku, do którego wpływa stypendium
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

22.6.2015 13:53
carlos napisał
Może wie ktoś, czy jakiś bank byłby w stanie wydać kartę kredytową dla osoby studiującej? Mam dochód ze stypendium naukowego, a także Marszałka i zastanawiam się, czy na tej podstawie mógłbym otrzymać tę formę kredytu? Obecnie nie pracuję na umowie, więc nie mam takiego źródła dochodów. Może jednak jakiś bank ma coś dla mnie w ofercie?
A do czego Ci taka karta. Zwykla do bankomatu juz nie wystarczy?;p
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 15:24
Gość napisał
carlos napisał
Może wie ktoś, czy jakiś bank byłby w stanie wydać kartę kredytową dla osoby studiującej? Mam dochód ze stypendium naukowego, a także Marszałka i zastanawiam się, czy na tej podstawie mógłbym otrzymać tę formę kredytu? Obecnie nie pracuję na umowie, więc nie mam takiego źródła dochodów. Może jednak jakiś bank ma coś dla mnie w ofercie?
A do czego Ci taka karta. Zwykla do bankomatu juz nie wystarczy?;p


A przepraszam, ale co cię to obchodzi po co mi ta karta?
Szczerze mówiąc to miałem nadzieję, że są jakieś specjalne oferty dla studentów. U mnie w banku z tego co się orientowałem, to ma ona spore oprocentowanie i nie jest zbyt korzystna. Myślałem, że może gdzieś udałoby się dostać coś lepszego?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 9:18
co to znaczy, że ma "spore oprocentowanie", praktycznie wszystkie KK mają takie samo, jego max wysokość jest regulowana ustawowo
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

23.6.2015 10:01
carlos napisał
Gość napisał
carlos napisał
Może wie ktoś, czy jakiś bank byłby w stanie wydać kartę kredytową dla osoby studiującej? Mam dochód ze stypendium naukowego, a także Marszałka i zastanawiam się, czy na tej podstawie mógłbym otrzymać tę formę kredytu? Obecnie nie pracuję na umowie, więc nie mam takiego źródła dochodów. Może jednak jakiś bank ma coś dla mnie w ofercie?
A do czego Ci taka karta. Zwykla do bankomatu juz nie wystarczy?;p


A przepraszam, ale co cię to obchodzi po co mi ta karta?
Szczerze mówiąc to miałem nadzieję, że są jakieś specjalne oferty dla studentów. U mnie w banku z tego co się orientowałem, to ma ona spore oprocentowanie i nie jest zbyt korzystna. Myślałem, że może gdzieś udałoby się dostać coś lepszego?
Skoro masz niewielkie dochodzy jako student to po co CI karta, zeby nia wymachiwac przed znaomymi? Zlotej i tak nie wydadza ;p
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 10:41
Ja wcale nie powiedziałem, że mam małe dochodu, jeśli już musicie wiedzieć, to dostaję co miesiąc około 1200 złotych bez paru złotych. Uważam, że wiele osób nie zarabia tyle, pracując cały tydzień, co ja mam dzięki nauce. Jestem w stanie za to bardzo wygodnie żyć.
A karty potrzebuję do płatności internetowych, bo nie wszędzie można zapłacić przelewem.
Panie Robercie, nie wiedziałem, że opłaty za kartę są ustawowo ustalane, myślałem, że tylko u mnie jest to taki koszt. Czyli mam składać w swoim banku wniosek, ale czy jest szansa, że będzie on pozytywny?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 10:43
nie opłaty (tych można zupełnie uniknąć) tylko oprocentowanie kredytu kartowego (jeżeli kk spłaca się w całości to kosztów brak)

problemem jest to, że dostajesz pieniądze, a nie uzyskujesz dochodu
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 9:35
Robert Sierant napisał
nie opłaty (tych można zupełnie uniknąć) tylko oprocentowanie kredytu kartowego (jeżeli kk spłaca się w całości to kosztów brak)

problemem jest to, że dostajesz pieniądze, a nie uzyskujesz dochodu
Stypendium nie jest traktowane jako dochod?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 9:43
nigdy jako jedyne źródło dochodu, poza tym kojarzę, że jest przyznawane tylko na rok?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź