• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

jaka karta kredytowa dla studenta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 10:24
carlos napisał
Z tym dochodem to chodziło mi o to, że miałbym co miesiąc wypłacaną pewną kwotę. I nie chcę wziąć kredytu zamiast karty, bo mi nie brakuje pieniędzy. Gdyby tak było, że potrzebowałabym gotówki, to poszedłbym do pracy. Ale mi jest dobrze jak jest, mam czas na naukę i fajne dochody z których mogę się utrzymać. Karty potrzebowałem, żeby płacić za gry w internecie i inne zakupy. Bo za pomocą karty debetowej się chyba nie da? Tam chyba brakuje jakiegoś kodu czy coś...
Jasne, ze sie da. Teraz karta debetową możesz płacić za wszystko, bilety samolotowe itd.
Cytuj
Łuki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 10:50
Nie wszędzie się da, na przykład w plusie jak chciałem opłacić w ten sposób fakturę, to się nie dało. Jeszcze widocznie nie wszędzie wprowadzili podobne udogodnienie. Chyba, że na zwykłych kartach, tzn. bez płatności offline to nie działa? Bo ja mam zablokowany paypass na swojej, więc to mogła być przyczyna.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 12:12
Łuki napisał
Nie wszędzie się da, na przykład w plusie jak chciałem opłacić w ten sposób fakturę, to się nie dało. Jeszcze widocznie nie wszędzie wprowadzili podobne udogodnienie. Chyba, że na zwykłych kartach, tzn. bez płatności offline to nie działa? Bo ja mam zablokowany paypass na swojej, więc to mogła być przyczyna.
Serio? No ja myślałam, ze to juz standard. Nawet na zagranicznych stronach można tak płacić.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 12:45
Pewnie nie wszędzie, do tej pory warto mieć kk. Ale to i tak nie jest juz taka sytuacja jak byla pare lat temu, gdy nie można było płacić debetówką.
Cytuj
Odpowiedź