• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

jaka karta kredytowa dla studenta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 10:22
Robert Sierant napisał
nigdy jako jedyne źródło dochodu, poza tym kojarzę, że jest przyznawane tylko na rok?


Tak, na rok, a to Marszałka na semestr. Szkoda, że nie mogę otrzymać tej karty, gdybym wiedział, to starałbym się o kredyt studencki. Czy gdybym miał 'dochód' z kredytu to na tej podstawie mógłbym otrzymać kartę kredytową?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 10:56
w jaki sposób można mieć dochód z kredytu? kredyt (odsetki) jest kosztem a nie przychodem

zajmij się jakąś pracą (nawet umowa cywilno-prawna może być) i będziesz miał szansę na kredyt

ps
kiedyś banki wydawały KK pod depozyt, ale nie wiem czy jeszcze gdzieś jest taka oferta
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 12:24
carlos napisał
Robert Sierant napisał
nigdy jako jedyne źródło dochodu, poza tym kojarzę, że jest przyznawane tylko na rok?


Tak, na rok, a to Marszałka na semestr. Szkoda, że nie mogę otrzymać tej karty, gdybym wiedział, to starałbym się o kredyt studencki. Czy gdybym miał 'dochód' z kredytu to na tej podstawie mógłbym otrzymać kartę kredytową?
Kredyt to dodatkowe obciazenie, a nie dochod. Wtedy bylbys jeszcze w gorszej sytuacji. No ale miałbyś nieoprocentowany kredyt. Zaczekaj do wrzesnia i wez ten studencki.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 9:43
O kredyt studencki to akurat bardzo dobre rozwiązanie w Twojej sytuacji. Jest nieoprocentowany itd.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2015 11:54
Jak to nieoprocentowany?
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 12:54
No przy kredycie studenckim oddajesz ile weźmiesz. Takto.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2015 14:17
grzes33 napisał
No przy kredycie studenckim oddajesz ile weźmiesz. Takto.
Nie ma wcale oprocentowania?
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 14:31
Z tym dochodem to chodziło mi o to, że miałbym co miesiąc wypłacaną pewną kwotę. I nie chcę wziąć kredytu zamiast karty, bo mi nie brakuje pieniędzy. Gdyby tak było, że potrzebowałabym gotówki, to poszedłbym do pracy. Ale mi jest dobrze jak jest, mam czas na naukę i fajne dochody z których mogę się utrzymać. Karty potrzebowałem, żeby płacić za gry w internecie i inne zakupy. Bo za pomocą karty debetowej się chyba nie da? Tam chyba brakuje jakiegoś kodu czy coś...
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 15:09
oczywiście, że się da, CVV masz na rewersie

tylko musisz sobie odblokować transakcje internetowe
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2015 6:51
Chodzi o te trzy cyfry obok miejsca na podpis? Tam chyba jeszcze o coś pytali, ale w tym momencie nie pamiętam.
A te transakcje, to odblokowuje się w banku po prostu? Wystarczy do nich zadzwonić?
Cytuj
Odpowiedź