• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Utrata dokumentów. Co robić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:38
Może powiedz kto Ci wywinął taki numer? Pewnie ktoś ze znajomych ukradł Ci tą karte i reszte dokumentów i oni wzieli na Ciebie ten kredyt. Jesli mam racje to współczuje Ci znajomych bo ja nie chciałabym sie z kimś takim zadawać.
Cytuj
JadwigaS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:48
haha ale numer, ze ja tego wcześniej nie doczytałam, Juz widze jak ktoś z rodziny pakuje Cie w takie bagno. Obstawiam kogoś z najbliższych bo obca osoba nie miała by dostępu do tak wielu informacji i nie zwineła by aż tyle dokumentów. NO pochwal sie jak sprawa została rozwiązana :)
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 18:59
hm, dobrze, że udało Ci się to wyjaśnić, w sumie masz duże szczęście. Albo to może ten szczegół - jesteś we Francji, nie w Polsce. W normalnej sytuacji powinieneś jak tylko się zorientowałeś, zgłosić do banku kradzież i zablokować kartę. Lub chociaż na policji, żeby mieć jakikolwiek dowód że sytuacja z kradzieżą miała miejsce. Na przyszłość - należy zgłaszać takie rzeczy, żeby przysłowiowo nie obudzić się z ręką w nocniku ;D
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:32
hehe no to spoko ze ci sie udało u nas to jakbys zgubił karte to nawet pewnie nie masz co liczyć że ktoś ci ją odda hehe :) taki kraj chociaz moj tata kiedys znalazł portfel z naprawde grubą kasa w euro i oddał temu kolesiowi i wiesz co .. palant nawet mu znaleźnego nie dał no po prostu szok !
Cytuj
be free like a child
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 14:39
Daisy napisał
Może powiedz kto Ci wywinął taki numer? Pewnie ktoś ze znajomych ukradł Ci tą karte i reszte dokumentów i oni wzieli na Ciebie ten kredyt. Jesli mam racje to współczuje Ci znajomych bo ja nie chciałabym sie z kimś takim zadawać.
Daisy napisał
Może powiedz kto Ci wywinął taki numer? Pewnie ktoś ze znajomych ukradł Ci tą karte i reszte dokumentów i oni wzieli na Ciebie ten kredyt. Jesli mam racje to współczuje Ci znajomych bo ja nie chciałabym sie z kimś takim zadawać.


Jeżeli jest tak jak myślicie to słów mi brak. Może ktoś to być też z rodziny? Ja jednego nie umiem pojąć dlaczego trzymałeś kartę wraz z pinem w jednym miejscu? Jeżeli nie potrafisz zapamiętać pinu zmień go na taki który będziesz pamiętał to taka rada na przyszłość
Cytuj
Odpowiedź