• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Za ile przyjdzie karta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 10:12
Ile czekali Państwo na kartę do bankomatu zakładając konto? Faktycznie zdarzało się czekać do 15 dni? o tym tutaj
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Panuran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 10:29
Ja kilka lat temu zakładałem konto w mBanku. I niby okres oczekiwania to były dwa tygodnie, ale karta przyszła dużo szybciej. Nie znam nikogo, kto by tyle czekał.
Ale jeśli by się tak zdarzyło, że czekamy dłużej niż wynosi ten maksymalny okres to czy możemy wyciągnąć wobec banku jakieś konsekwencje? Wiadomo, że mogła zawinić poczta, a nie bank, ale skoro bank nie wywiązuje się z umowy to czy nam się coś należy, jakaś rekompensata?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 10:47
Karty są wysyłane 1-2 dni po założeniu konta. To jak długo idzie list zależy od Poczty Polskiej.

Jeżeli w deklarowanym przez bank terminie karta nie przyjdzie to warto o tym poinformować bank - wyślą kolejną.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
emotwicka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.6.2015 9:02
Ja na kartę czekalam i do tej pory się nie doczekałam ale machnęłam ręką bo mam jeszcze drugie konto ( osobiste).Obecnie nie mam karty do konta w banku pocztowym. Również składałam prośbę o wydanie karty ale nic do mnie nie przyszło. Widocznie przesyłka została zagubiona po drodze ;)

Rozumiem,że jeśli ktoś znalazłby taki list z kartą i na przykład by go rozpakował to raczej nic mi z tego powodu nie grozi?
Cytuj
Radomysł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2015 11:59
Żeby aktywować kartę, to trzeba się zalogować do systemu, więc nie sądzę, żeby ktoś postronny mógł to zrobić. Tak przynajmniej jest w przypadku kont internetowych.
Jak jest z tradycyjnymi? Nadal wysyłają osobnym listem pin?
Pamiętam, że kiedyś jeszcze tak było, ale obecnie sam sobie ustalałem pin i aktywowałem chyba kodem smsowym.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2015 13:44
emotwicka napisał
Ja na kartę czekalam i do tej pory się nie doczekałam ale machnęłam ręką bo mam jeszcze drugie konto ( osobiste).Obecnie nie mam karty do konta w banku pocztowym. Również składałam prośbę o wydanie karty ale nic do mnie nie przyszło. Widocznie przesyłka została zagubiona po drodze ;)

Rozumiem,że jeśli ktoś znalazłby taki list z kartą i na przykład by go rozpakował to raczej nic mi z tego powodu nie grozi?


Nie bagatelizowałbym takich zdarzeń. Być może jesteś na celowniku oszusta/oszustów, który zbiera o Tobie informacje a zaginięcie karty nie jest przypadkowe.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.6.2015 13:56
wszelkie problemy z karta trzeba szybko zgłaszać, złodzieje maja swoje sposoby. W koncu tym sie trudnia.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 15:16
emotwicka napisał
Ja na kartę czekalam i do tej pory się nie doczekałam ale machnęłam ręką bo mam jeszcze drugie konto ( osobiste).Obecnie nie mam karty do konta w banku pocztowym. Również składałam prośbę o wydanie karty ale nic do mnie nie przyszło. Widocznie przesyłka została zagubiona po drodze ;)

Rozumiem,że jeśli ktoś znalazłby taki list z kartą i na przykład by go rozpakował to raczej nic mi z tego powodu nie grozi?
Zgłos to lepiej, zbey potem jednak ktoś z zaginionej karty nie korzystał.
Cytuj
Odpowiedź