• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zmiana pracy po podpisaniu umowy kredytowej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
anetkap

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 10:58
Czy ktoś mógłby mi doradzić w temacie? Obecnie jestem w trakcie załatwiania kredytu hipotecznego. Mam dość spory wkład własny a kredyt jest na 100 tys.złotych. Jestem już po wstępnej decyzji , która była pozytywna. Jednak w miedzyczasie dostałam nową ofertę pracy, która jest bardzo korzystna. Czy mogę w takim przypadku zmienić zatrudnienie? Czy nie wpłynie to na decyzję kredytową?
Dodam,że kredyt biorę sama.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.6.2015 11:13
A jaką umowę Ci proponują? Jesli dostaniesz lepszą, to bierz pracę. Ewentualnie kredyt wezmiesz za 3 miesiace, które bedziesz miała przepracowane w nowej firmie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 11:14
najlepiej gdybyś poczekał z tym do czasu wypłaty kredytu, masz taką możliwość?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
anetkap

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 12:04
Problem w tym,że niekoniecznie mam taką mozliwość i czas na decyzję mam do końca tego tygodnia ( w tej drugiej firmie potrzebują kogoś obecnie na gwałt do pracy).

Aktualnie pracuję na umowę zlecenie, w tej drugiej firmie proponują mi normalna umowę o pracę.

Z drugiej strony kredyt chciałabym również dostać jak najszybciej bo właściciel mieszkania, które chcę kupić równieć chce za nie jak najszybciej dostać pieniądze.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 12:15
Z kims się trzeba dogadać. Ja też brałbym nową pracę, a z kredytem ew. poczekał chwilę.
Cytuj
gaweł_P

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 16:39
To ile się teraz czeka na wypłatę kredytu? Skoro umowę masz już podpisaną, to chyba za moment już dostaniesz pieniądze?
No i czy musisz od razu rzucać starą pracę, skoro jest na umowę zlecenie? Ja bym poszedł do nowej, skoro jest korzystniejsza, ale z zerwaniem umowy też bym poczekał. Może przez parę dni da się to pogodzić? Przecież w umowie zlecenie nie pracujesz w konkretnych godzinach.
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 21:39
po pierwsze spróbowałabym się dogadać w nowej pracy-do mojej firmy też ma przyjść osoba, która stara się o kredyt i czekamy na nią do czasu wypłaty kredytu :)
Jeśli podpisze umowę o pracę, będziesz musiała poczekać min. 3 miesiące-o ile nie będzie to umowa na okres próbny.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 9:03
Skoro zalezy Ci na kredycie to najpierw zaczekaj. Jesli na Ciebie w tej pracy nowej nie potrafia zaczekac kilku dni tzn. ze potem w innych sytuacjach tez nigdy na reke nie pojda.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 9:24
podpisz umowę kredytową i zmieniaj pracę, zakładam, że ta nowa ma być lepsza/więcej płatna?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
anetkap

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 11:13
Tak ! Będę dostawała pensję o prawie 500 zł wyższą od poprzedniej pracy no i bedzie to praca na normalną umowę a nie na umowę zlecenie.

Spróbuję się dzisiaj jeszcze dogadać z bankiem . Jestem umówiona po południu. Zobaczymy co mi powiedzą. Jak coś to tutaj napiszę jak się udało rozwiązać tę sytuację.
Cytuj
Odpowiedź