• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Jak spłacać kredyt odnawialny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 11:15
Moja mama wzięła kredyt odnawialny w mBanku w kwocie 500 złotych i mamy obie teraz problem, bo nie wiemy, jak to się powinno spłacać.
Czy jeśli weźmie te 500 złotych, to po miesiącu musi to spłacić jednorazowo? Czy tylko odsetki?
A może będą jakieś raty? Czytamy umowę i chyba jesteśmy zbyt głupie, żeby to pojąć, a do banku nie sposób się dodzwonić.
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 14:08
Szczerze powiedziawszy, to też jestem ciekawa, jak takie kredyty działają. Myślałam, że to na zasadzie karty kredytowej. To znaczy, że Wybierasz ile chcesz, ale jak spłacisz w ciągu miesiąca to nie masz z tego tytułu ani odsetek ani opłat. Dobrze mi się wydaje?
Ale jeśli nie spłacisz to chyba musisz co miesiąc jakąś minimalną kwotę zapłacić. Na pewno gdzieś jest to w umowie, poszukaj.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 14:09
kredyt odnawialny zaciągany jest najczęściej na 12 m-cy, w tym czasie cały czas może mieć zadłużenie 500 zł i spłacić dopiero w ostatnim miesiącu

bank po zakończeniu każdego miesiąca będzie naliczał odsetki od wykorzystanej kwoty
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 16:28
W tej chwili mam wzięte 150 złotych. Odsetki to niecałe 10%.
Czyli rozumiem, że w następnym miesiącu muszę zapłacić co najmniej 15 złotych, tak?
Ale jeśli spłacę to przed końcem miesiąca, to nie będzie żadnych odsetek?
Chyba powoli zaczynam rozumieć, jak to działa.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.8.2016 23:42
10 % to na rok czyli za cały miesiąc z kredytem odnawialnym 150 zł zapłacisz 1,25 zł za 5 tyś KO przez 30 dni zapłaciłbyś 41 zł to za cały rok z kwotą 150 zł było by 15 zł pozdrawiam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.10.2019 12:28
Mnie przeraża kwestia frankowiczów. Ciekawe komu z nich wystarczyłaby pożyczka a ile osób się skusiło korzystnymi warunkami... Siostra wzięła właśnie kredyt we frankach a teraz bierze jeszcze pożyczkę. Tym razem sprawdziła wszystko porządnie przez Sprint Casha głównie patrzyła ale generalnie masakra... Najpierw kredyt teraz pożyczka
Cytuj
Odpowiedź