• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wypowiedziana karta kredytowa - czy dług trafi do windykacji?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jamie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 18:39
Dostałem w zeszłym tygodniu od banku pismo, że wypowiadają mi kartę kredytową. Termin wypowiedzenia to 2 miesiące, a więc do sierpnia, a zadłużenie wynosi 2500 złotych.Problem w tym, że lada dzień mam wyjechać do Holandii na zbiory i wrócę dopiero we wrześniu.Do tego czasu nie będę miał jak spłacić długu i zastanawiam się, czy mam dzwonić do banku i spróbować to jakoś załatwić, wpłacić kilkaset złotych i poprosić o jakieś odroczenie, czy zostawić sprawę w spokoju i po prostu jak przyjadę to się tym zająć?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2015 14:57
Po przyjezdzie to juz ladne odsetki narosną i to co zarobisz to oddasz. Zadzwon teraz i sprobuj zalatwic, albo najlepiej idz do banku.
Cytuj
AdamSyla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 15:09
Najlepiej coś zapłacić, choćby część, żeby pokazać, że chcesz to spłacić i potem zadzwonić do banku o przedłużenie terminu spłaty albo coś podobnego.
Chociaż myślę, że przez miesiąc to za wiele nie zdziałają i dług nie trafi do windykacji. Oczywiście mogę się mylić, bo to tylko moja subiektywna opinia.
Ale chyba lepiej jest załatwiać takie sprawy polubownie? Zawsze to mniej nerwów.
Cytuj
Odpowiedź