• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt bez BIKU i KRD

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dagmat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 13:42
Obecnie jestem postawiona pod ścianą .Potrzebuje dość dużego kredytu około 10 000 .Skończyła mi się umowa o przedłużenie limitu na koncie osobistym w WBK z saldem .Wiec proszą o szybka spłatę .Dlaczego nikt mnie nie poinformował że umowa wygasa ,wtedy chętnie bym ja przedłużył i nie został bym bez wyjścia . Gdzie mogę udać się po taki kredyt ?
Cytuj
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:44
Z tego co czytam , to myślę że pozostają Ci jedynie wzięcie pożyczki w parabanku .Nigdzie w normalnym banku nie uzyskasz kredytu bez sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej oraz BIK .Ale musisz poszukać który parabank ma najniższe odsetki ,oraz czy jest jakiś co proponuje spłaty rat miesięcznie bo niektóre z nich żądają raty co tydzień .A może poproś znajomych być może któryś z nich jest Ci w stanie pomóc przynajmniej nie poniosła byś tak dużych kosztów .
Cytuj
Emiljan0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 12:52
Tak jak pisze Bożenka55 pozostają Tobie jedynie parabanki .Nigdzie nie znajdziesz banku który nie sprawdza swoich klientów .A może posiadasz jakiś majątek być może udało by ci się wziąć jaki kredyt na hipotekę ?Lepiej jak przejdziesz po bankach popytasz i wtedy otrzymasz pewne informacje i zadecydujesz co dalej .
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:56
bez sensu pchac sie w parabanki bo wiecej z nimi problemow niz pozytku... bozenka nie polecaj parabanków bo sobie chlopak zrobi wieksza krzywde... a co z umowa w wbk? pytałes dlaczego nie poinformowali cie o deadlinie ? no i czemu sam tego nie pilnowałes?
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 8:43
A parabanki pożyczają więcej niż 5000 złotych? Bo ja do tej pory się z takim nie spotkałam. Zawsze słyszałam, że można wziąć max 5000. W normalnym banku raczej nie masz szans na kredyt bez sprawdzenia zdolności i BIK. Może id ź do WBK-u i zapytaj czy możesz odnowić tą umowę.
Cytuj
Iwo99

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 12:11
Kiedyś czytałem ze Provident daje pożyczkę do 10 tyś .A ogólnie inne parabanki dają kredyty w przedziale od 500 zł. do 5 000 tys.Ale weź sobie 10 tys. to jakie wtedy będą duże odsetki ,czy ktoś w ogóle na to się porwie .Chyba że wyjątkowa sytuacja i będzie w stanie zwrócić w ciągu 30 dni to nie naliczą mu kosztów .
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 12:38
No to z tego co widzę to pozostaje Ci tylko kredyt w Providencie .Żaden bank nie udzieli Ci kredytu bez sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej.Ale nie wiem czy nie za bardo się porywasz przecież odsetki Cię zjedzą .Może poszukaj wśród znajomych a jak nie to może sprzedaj auto albo coś innego .Wpakujesz się w długi biorąc taki kredyt w parabanku .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.6.2014 14:50
Juz jak mam wybierać, to faktycznie ten provident to mniejsze zło. Ale tam tez na pewno spłaca się 2 razy tyle niż się wezmie. Wspolczuje osobom, ktore musza z takiej "pomocy" korzystać.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 13:20
provident no co ty.. śmiech na sali ja czytałam że skoki są znacznie lepsze niż providenty- aczkolwiek wszystkie te insytucje maja dosc wysokie oprocentowanie kredytów i pożyczek :( ale co zrobic jak sie chce bez bik to trzeba za to zapłacić.
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

9.6.2014 14:35
animka napisał
provident no co ty.. śmiech na sali ja czytałam że skoki są znacznie lepsze niż providenty- aczkolwiek wszystkie te insytucje maja dosc wysokie oprocentowanie kredytów i pożyczek :( ale co zrobic jak sie chce bez bik to trzeba za to zapłacić.
SKOKi działają prawie jak banku, sprawdzaja bik itd. Dlatego jak ktos nie ma zdolnosci to moze sobie pomarzyć.
Cytuj
Odpowiedź