• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt bez BIKU i KRD

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 16:59
No własnie w skoku też Ciebie sprawdzą jedyne wyjście to prosić znajomych o pomoc a jak nie to poszukać parabanku który daje najniższe odsetki .Ale nie ma co się łudzić parabanki niestety mają wysokie odsetki a jeszcze do tego dochodzą niewygodne w spalacie tygodniowe raty .Więc musisz sam się nad tym zastanowić co wybrać pomoc znajomych czy parabank .
Cytuj
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 17:23
Aby wziąć taką sumę to musisz udać się do parabanku ,ale ja bym ci odradziła .Zjedzą ciebie odsetki i popadniesz w większe długi niż masz .Weź poproś znajomych lub sprzedaj samochód jak oczywiście posiadasz ale nie korzystaj z parabanków .Jak by to była mniejsza kwota to mógłbyś zaryzykować a nie 10 tys.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 23:08
Kaziorek napisał
No własnie w skoku też Ciebie sprawdzą jedyne wyjście to prosić znajomych o pomoc a jak nie to poszukać parabanku który daje najniższe odsetki .Ale nie ma co się łudzić parabanki niestety mają wysokie odsetki a jeszcze do tego dochodzą niewygodne w spalacie tygodniowe raty .Więc musisz sam się nad tym zastanowić co wybrać pomoc znajomych czy parabank .

jakbym miała wybierać to zdecydowanie lepiej od znajomych - moja kolezanka tak zrobiła i bez problemów teraz i na luzie spłaca kolezanke :)
Cytuj
be free like a child
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 15:59
Jak ci rodzina nie pomorze albo znajomi to nie licz na pomoc w parabankach .Popadniesz w takie długi że nie będziesz w stanie z tego wyjść. Czasami się zastanawiam po co te parabanki są kto pozwolił na takie kredyty czy nie ma w Polsce prawa aby zniknęły one w mgnieniu oka .Jeszcze nie spotkałam się z osobami co by je chwaliły .
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 16:25
A gdzie teraz dostaniesz kredyt bez sprawdzenia ,za dużo ludzie naciągali wiec i banki musiały ten problem rozwiązać .Przynajmniej wiedzą komu mogą przyznać kredyt komu nie .W twojej sytuacji tylko rodzina pozostaje lub te nieszczęsne parabanki innego wyjścia nie widzę .
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 19:34
Sytuacje to Ty masz nie za ciekawą. Może lepiej zrobisz jak w ogóle nie bedziesz plątać się w kredyty.Ja znam takie osoby co tylko patrzą gdzie zaciągnąć jakiś dług a potem chwila zabawy i płacz bo nie ma z czego spłacać, Komornicy i windykacja. Dla mnie to jest kompletny obłęd jak można decydować się na coś takiego.
Cytuj
Laura1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 0:39
No tak masz rację bierz pożyczkę tylko po to by spłacić inne zadłużenie a tą pożyczkę spłacisz może kolejną? Powodzenia w takiej zabawie. Bardzo dziwne, że nie zostałeś poinformowany o terminie. Może pogadaj z rodziną, znajomymi itd bądź co bądź oni nie naliczą Ci oprocentowania. Problem tylko w tym że kwota jaką potrzebujesz do małych nie należy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 15:11
I tak właśnie ludzie wpadają w spirale zadłużeń, To jest prosty mechanizm, pożyczkę pożyczką spłacać
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:23
Najlepiej idź do placówki banku i powiedz jak sprawa wygląda, ktoś z pewnością pokieruje Cię co masz dalej zrobić.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 14:19
Może Cię informowali a Ty gdzieś przegapiłaś tą wiadomość? Choć nie wiem czy bank ma taki obowiązek aby CIę o tym informować. Najlepiej udaj się do banku i zapytaj co masz w tej sytuacji zrobić. Czy przysługuje CI jakiś kredyt, którym mogłabyś spłacić zadłużenie, a jak nie to na pewno nie pchaj się w żadne pożyczki w parabankach.
Cytuj
Odpowiedź