• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt studencki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 16:02
Gość napisał
Takie lokowanie tych pieniędzy to zwykle krętactwo!

To w takim razie powiedz nam co jest w tym złego, gdzie w umowie kredytowej jest zapisane, że "pieniądze mają być wydane na utrzymanie się na studiach, bo kredyt ma w nazwie studencki" i komu szkodzisz takim działaniem?
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
dorin1a

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 17:16
To ja mogę powiedzieć, co jest w tym złego. Otóż to, że osoba, która to wcześniej skomentowała sama nie wpadła na taki pomysł i nie zarobiła w ten sposób. Kto wie, może nawet nie była na studiach lub nie dostała kredytu. Dlatego to jest według niej oszustwo i krętactwo.
A tak na poważnie, to sama żałuję, że nie wiedziałam o takiej możliwości. Słyszałam tylko, że kredyt studencki to zło i ostateczność. Mówi się trudno i ma nauczkę na przyszłość.
A co do tego, że ktoś potrzebujący może nie dostać, bo wziął ktoś, kto odłożył na lokatę, to przepraszam, ale czy to jest jakaś pula pieniędzy, z której udzielane są kredyty? No chyba nie, a jeśli tak, to mnie poprawcie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.6.2015 9:27
dorin1a napisał
To ja mogę powiedzieć, co jest w tym złego. Otóż to, że osoba, która to wcześniej skomentowała sama nie wpadła na taki pomysł i nie zarobiła w ten sposób. Kto wie, może nawet nie była na studiach lub nie dostała kredytu. Dlatego to jest według niej oszustwo i krętactwo.
A tak na poważnie, to sama żałuję, że nie wiedziałam o takiej możliwości. Słyszałam tylko, że kredyt studencki to zło i ostateczność. Mówi się trudno i ma nauczkę na przyszłość.
A co do tego, że ktoś potrzebujący może nie dostać, bo wziął ktoś, kto odłożył na lokatę, to przepraszam, ale czy to jest jakaś pula pieniędzy, z której udzielane są kredyty? No chyba nie, a jeśli tak, to mnie poprawcie.
Nie korzystałem i nie korzystałbym, bo to nieuczciwe. Te kredyty maja pomagac, a nie uczyc kombinowania.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 12:14
Gość napisał
Nie korzystałem i nie korzystałbym, bo to nieuczciwe. Te kredyty maja pomagac, a nie uczyc kombinowania.

Nie no, to jest chyba jakaś słaba prowokacja :O
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź