• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

karta kredytowa tylko dla bogatych?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.6.2015 13:33
Mi karta kredytowa służy jedynie do płatności internetowych i w zasadzie nie wiem, do czego innego mogłaby służyć? Płacę nią za gry lub za zakupy w sklepach internetowych, gdyż jest to dla mnie wygodniejsze i bezpieczniejsze niż zlecanie przelewów. Zwykle trwa też szybciej.
Gdybym nie kupowała tylu rzeczy przez internet to bym jej pewnie nie potrzebowała, bo nie widzę sensu w płaceniu nią przy zwykłych zakupach.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.6.2015 13:47
Zapola napisał
Mi karta kredytowa służy jedynie do płatności internetowych i w zasadzie nie wiem, do czego innego mogłaby służyć? Płacę nią za gry lub za zakupy w sklepach internetowych, gdyż jest to dla mnie wygodniejsze i bezpieczniejsze niż zlecanie przelewów. Zwykle trwa też szybciej.
Gdybym nie kupowała tylu rzeczy przez internet to bym jej pewnie nie potrzebowała, bo nie widzę sensu w płaceniu nią przy zwykłych zakupach.
No tak, a poza tym za linie lotnicze czy hotele tez latwiej placic kk.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

8.6.2015 16:26
przecież przez internet można płacić również kartą debetową (do konta), nie trzeba korzystać z KK....
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 8:44
Robert Sierant napisał
przecież przez internet można płacić również kartą debetową (do konta), nie trzeba korzystać z KK....
Nie w kazdym przypadku. Kiedys chcialem zaplacic za bilet lotniczy to nie przyjelo.
Cytuj
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 10:22
Jeszcze nie widziałam strony, gdzie można by było płacić kartą debetową. No, może oprócz allegro.
Choć może też się zbyt nie przyglądałam i nie szukałam takiej opcji.
Zastanawiam się też teraz czy byłoby to równie bezpieczne?
Karty Kredytowe mają chyba lepsze zabezpieczenia, tak mi się wydaje. Nie wspominając już o różnych limitach.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 12:40
karta to karta, zabezpieczeniami się nie różnią poza tym czy jesteś w stanie odróżnić "na oko" kartę debetową od kredytowej?

KK płacisz do wysokości limitu, a KD do wysokości salda na koncie

jedna i druga musi mieć możliwość płacenia w internecie, róznica polega na tym, że przy KK korzystasz z pieniędzy banku a przy KD z własnych (lub z limitu w ror)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
gienek66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 15:31
To kiedys tak bylo, zenie mozna bylo placic, bo karty nie byly wypukle i nie mialy numerow. teraz juz ten problem jest rozwiazany i mozna spokojnie nimi placic w necie.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 10:49
gienek66 napisał
To kiedys tak bylo, zenie mozna bylo placic, bo karty nie byly wypukle i nie mialy numerow. teraz juz ten problem jest rozwiazany i mozna spokojnie nimi placic w necie.
No to fakt, kiedys debetowa np. za loty nie dało sie płacić. teraz są te numery i bez problemu mozna.
Cytuj
Odpowiedź