• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt bez umowy pracę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2015 9:59
Kiedy i na jakich warunkach możemy otrzymać kredyt jeśli nie jesteśmy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę? O tym tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2015 11:34
To i tak wszystko jest relatywne. Zależy od bardzo wielu czynników, ale tez od banku do którego się wybieramy.
Wypowiedź została zmieniona przez: kamil 29.5.2015 12:17
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2015 14:48
Ja mam pytanie odnośnie umów cywilnoprawnych, a konkretnie umowy o dzieło. Bo w umowach o dzieło nie ma określonego czasu na zakończenia (może w niektórych są, ale nie w moich) więc teoretycznie na drugi dzień od zawarcia takiej umowy może już być zrealizowana. I tu mam pytanie, czy w tym przypadku również wystarczy pokazać 6 takich umów zawieranych w kolejnych miesiącach, czy jest jakiś haczyk?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2015 16:05
Nie trzeba pokazywać umów. Często wystarczy samo zaświadczenie. Podobnie z rachunkami do umów. Również nie zawsze są wymagane.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

30.5.2015 7:06
ElżbietaMaj napisał
Ja mam pytanie odnośnie umów cywilnoprawnych, a konkretnie umowy o dzieło. Bo w umowach o dzieło nie ma określonego czasu na zakończenia (może w niektórych są, ale nie w moich) więc teoretycznie na drugi dzień od zawarcia takiej umowy może już być zrealizowana. I tu mam pytanie, czy w tym przypadku również wystarczy pokazać 6 takich umów zawieranych w kolejnych miesiącach, czy jest jakiś haczyk?


Haczyki są na wętkach a jeśli chodzi o umowę o dzieło czy też zlecenie wystarczy przepracować pełne 6 miesięcy na tej umowie i wtedy można się starać o kredyt. Jakiej wysokości?. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od twojej zdolności kredytowej.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
martunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2015 11:12
Problem jest w tym,że nie każdy ma możliwość przepracowania na umowie o dzieło 6 miesięcy. Moja siostra jest na przykład wolnym strzelcem. Pracuje w różnych firmach, wykonuje prace na umowę zlecenie. Zarabia bardzo dobrze ponieważ jest to dobrze płatne ale czy w takim przypadku ma jakąkolwiek szanse na kredyt Czy jednak nie ? Pytam się bo ostatnio sama się nad tym zastanawiała.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

1.6.2015 9:22
siostra nie ma stabilnego dochodu, to że czasem zarabia dużo bankom nie wystarczy

na umowie o dzieło w większości banków wymagana przez 12 m-cy, 6 to minimum
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

1.6.2015 12:10
A na podstawie historii z konta nie mozna zdolnosci kredytowej obliczyć?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

1.6.2015 12:14
historia konta potwierdza wpływy, na tej podstawie nie liczy się zdolności

możesz mieć 100kzł na koncie (przelewać pomiędzy kontami, robić obrót), ale jak nie wykażesz dochodu to na kredyt nie możesz liczyć...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

2.6.2015 10:20
Robert Sierant napisał
historia konta potwierdza wpływy, na tej podstawie nie liczy się zdolności

możesz mieć 100kzł na koncie (przelewać pomiędzy kontami, robić obrót), ale jak nie wykażesz dochodu to na kredyt nie możesz liczyć...
To trochę słabo, bo zasadniczo jeśli ktoś ma wpływy na konto tzn. ze ma środki i zdolność do spłaty.
Cytuj
Odpowiedź