• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak nie płacić za kartę kredytową?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

25.5.2015 11:55
Polacy chętnie korzystają kart, jeszcze chętniej robią to jeśli jest to bezpłatne. Oto co należy robić i jak płacić za karta, aby nie odczuła tego nasza kieszeń. http://www.comperia.pl/artykuly/o_kartach_kredytowych/26558-jak-nie-placic-za-karte-kredytowa.html
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomasz Słupczynski 25.5.2015 11:55
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2015 7:30
Czy częste korzystanie z karty kredytowej jest korzystne czy nie dla naszej historii kredytowej?
Pytam się poniewaz mam karte i korzystam z niej bardzo często. Bo czemu by nie skoro jest to praktycznie darmowy kredyt na prawie 2 miesiące. Ani razu nie zdarzyło mi się przekroczyć terminu spłaty. Wszystko jest płacone regularnie. Po prostu dla mnie jest to bardzo wygodna sprawa.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.5.2015 7:39
Jeśli wszystko splacach regularnie to korzystne, bank widzi ze jesteś wiarygodnym kredytobiorcą. Gorzej jeśli chodzi o zdolność, ta zostaje obniżona przez karty czy linie kredytowe, które posiadamy.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

26.5.2015 9:04
Jeśli nie chcesz ponosić kosztów za prowadzenie karty, to jest bardzo proste. Masz kartę dopiero miesiąc, używasz na jakąś kwotę, spłacasz zadłużenie, następnie dzwonisz na infolinie pi mówisz chciałbym zamknąć kartę chyba że będzie bezpłatna dożywotnio. I co bank robi ok ma pan to co chciał. Lub dadzą kartę na rok za darmo. Jak minie ten okres znowu robimy to samo. Ja tak mam. Posiadam 2 karty w banku z dużym limitem i są za darmo do końca mojego życia.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Gość

Niezarejestrowani

26.5.2015 9:26
Ja tez nic nie płacę. spłacam kiedy trzeba. tez z glowa nia dysponuje. To nie jest trudne.
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2015 12:05
A jest teraz gdzies jakaś fajna karta kredytowa, jakas promocja? Nie musi miec moneyback itd., wazne zeby nie bylo za nią opłat.
Cytuj
Odpowiedź