• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Getin Bank warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:53
Witam,
ostatnio dość poważnie zastanawiam sie nad wzięciem kredytu w Getin Banku.Oferty mają dosyć ciekawe, ale jak zaczęłam na internecie czytać opnie na temat tego banku to jakoś moje zadowolenie i pozytywne nastawienie zmalało. Jakie wy macie opinie na temat tego banku? Warto podpisywać z nimi umowe?
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:28
Mój znajomy wziął niedawno kredyt w Getin Banku i jakoś na nich nie narzekał. Byli jednym bankiem który mimo tego ze na papierku ma tylko że pracuje na pól etatu zgodzili sie na udzielenie mu kredytu.A Ty co na ich temat wyczytałaś ze zmieniłaś zdanie?
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:39
Ja też mam do nich jakies pozytywne nastawienie. Jeszcze nie słyszałam o tym banku złej opinii. Gdzie przeczytałaś o nich cos złego? Bo mnie zastanawia co oni mogli zrobić nie tak. Podejście do klienta mają bardzo dobre wiec moze to ktoś na złość cos o nich nie tak napisał.
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:06
Wiesz wszędzie trafi się jakiś niezadowolony klient. Ja akurat na Getin bank nie mogę nic złego powiedzieć. Mam u nich kredyt i jestem zadowolona zarówno z rat jak i warunków tego kredytu. Myślę nawet o przeniesieniu się do nich na stałe.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:40
Moim zdaniem warto.Ja nie miałam takiej dokładnej styczności z nimi ale moi znajomi mieli u nich kredyt i na spokojnie wszystko sobie spłacili, bez większych problemów i bóg wie jakich kolosalnych odsetek. Ja jak bede mieć potrzebę skorzystam z ich usług.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 21:11
A ja nie wiem czy zdecydowała bym sie na jakiś kredyt u nich. To jest bank raczej mało znany. U nas na okolicy nie ma jeszcze zadnego ich punktu.Co do ofert moze i mają ciekawe ale we mnie nie wzbudzaja zaufania i jakoś nie jestem przekonana.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:39
Ja z ciekawości poczytałam o nich kilka opinii na inter necie i nie powiedziałabym że ludzie jakoś źle o nich piszą. Większośc jest raczej zadowolona. Są takie poszczególne przypadki. Ale jak to mówią "jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził"
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 10:01
Ha ha racja:) Ja mam konto w Getin Banku i jestem bardzo zadowolona:) Jeśli nie uda mi się z programem MdM to będę się starała o kredyt mieszkaniowy u nich. Przedstawili mi całkiem korzystną ofertę i fajne warunki. Nie wiem dlaczego ludzie nie są zadowoleni z tego banku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 10:16
Bo nie lubią spłacać kredytów. Oto dlaczego :D
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 10:31
Zgadzam się z Gościem. Zazwyczaj ktoś, kto musi co miesiąc spłacać raty kredytu nie będzie zadowolonym klientem, głównie dlatego, że musi zapłacić więcej niż dostał i musi wyrazić tę frustrację w opinii o banku. No ale tak to już jest, za darmo nie ma nic, a klient chyba zwracał uwagę co podpisywał przy umowie kredytowej. Wg mnie bank to bank - zawsze lepiej niż pożyczka w jakichś innych podejrzanych instytucjach.
Wypowiedź została zmieniona przez: owllovesyou 1.7.2014 10:31
Cytuj
Odpowiedź