• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Getin Bank warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:03
Mam konto w Getin banku (getin online) i jestem bardzo zadowolona. Nie trzeba płacić za przelewy, wszystkie bankomaty w Polsce są za darmo,więc jest ok.
Z kredytem nie miałam jeszcze styczności, ale myślę, że odpowiednio dobrana oferta powinna zaspokoić Twoje wymagania.
Co konkretnie Ci się nie podoba?
Cytuj
jadzia303

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 16:53
Byłam kiedyś bardzo optymistycznie do niego nastawiona i w dalszym ciągu mam dobrą opinię o tym banku, jednak w końcu zdecydowałam się na inny bank, ponieważ akurat mieli jakąś czasową ofertę, która była wtedy dla mnie bardzo atrakcyjna. Jednakże mój brat ma konto w tym banku i tam też wziął kredyt hipoteczny i nie narzeka.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:22
Opiniami się tak nie sugeruj bo wiadomo, że każdy człowiek ma inną opinię. Poza tym mógł im ktoś zrobić marną reklamę. Ja sama korzystam z Gettin i jestem zadowolona. Co prawda pożyczki żadnej jeszcze nie brałam ale sama obsługa i prowadzenie konta jest na najwyższym poziomie.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:50
jadzia303 napisał
Byłam kiedyś bardzo optymistycznie do niego nastawiona i w dalszym ciągu mam dobrą opinię o tym banku, jednak w końcu zdecydowałam się na inny bank, ponieważ akurat mieli jakąś czasową ofertę, która była wtedy dla mnie bardzo atrakcyjna. Jednakże mój brat ma konto w tym banku i tam też wziął kredyt hipoteczny i nie narzeka.


O to dobrze wiedzieć ja też niebawem będę przymierzała się do kredytu hipotecznego więc czytam wszystkie opinie na ten temat. Dużo miał załatwiania w Gettin z kredytem?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 11:18
GNB ma w tej chwili bardzo słabą ofertę (jedną z najsłabszych na rynku). Nie chętnie w tej chwili udziela kredytów hipotecznych.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź