• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dostanę kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jędrula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 9:55
Mam 23 lata i chciałbym się dowiedzieć, czy jakiś bank dałby mi kredyt na 12 miesięcy na kwotę 2000 złotych? Moim dochodem jest stypendium na studiach 350 zł i alimenty z funduszu alimentacyjnego 500 zł. Czy takie źródła mogą być uznane przez bank za wystarczające? Pieniędzy potrzebuję pilnie, na nowego laptopa. Nie mogę iść do pracy, bo nie mam czasu, jest teraz bardzo dużo nauki.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 9:58
Stypendium ani alimenty nie są dochodem.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 10:36
Jędrula napisał
Mam 23 lata i chciałbym się dowiedzieć, czy jakiś bank dałby mi kredyt na 12 miesięcy na kwotę 2000 złotych? Moim dochodem jest stypendium na studiach 350 zł i alimenty z funduszu alimentacyjnego 500 zł. Czy takie źródła mogą być uznane przez bank za wystarczające? Pieniędzy potrzebuję pilnie, na nowego laptopa. Nie mogę iść do pracy, bo nie mam czasu, jest teraz bardzo dużo nauki.


Nie dostaniesz nigdzie kredytu.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 11:23
Popros rodziców, albo kogos z bliskich zeby wzieli na Ciebie kredyt. Ale tez nie wiem z czego to splacisz. Moze kup jakis uzywany na razie. Znajdz prace dorywcza.
Cytuj
Jędrula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 13:19
Wolałbym nikogo nie prosić o pożyczkę, a ze spłatą nie miałbym problemu. Oczywiście mogę też odkładać na laptopa, ale wtedy będę go miał za rok, a potrzebny mi teraz. Miałem nadzieję, że udałoby mi się dostać jakiś kredyt. Tym bardziej, że koleżanka, która też nigdy nie pracowała już drugi raz dostała kredyt z mbanku. Sami jej dali taką ofertę. Jak to jest, że jednym dają na taki dochód a innym nie?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 13:36
Prawdopodobnie dostała kredyt w oparciu o wpływy na konto w Banku.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2015 14:21
Jędrula napisał
Wolałbym nikogo nie prosić o pożyczkę, a ze spłatą nie miałbym problemu. Oczywiście mogę też odkładać na laptopa, ale wtedy będę go miał za rok, a potrzebny mi teraz. Miałem nadzieję, że udałoby mi się dostać jakiś kredyt. Tym bardziej, że koleżanka, która też nigdy nie pracowała już drugi raz dostała kredyt z mbanku. Sami jej dali taką ofertę. Jak to jest, że jednym dają na taki dochód a innym nie?
Pewnie ma linie kredytową. Banki czasami tak "wynagradzaja" klientów.
Cytuj
Jędrula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 14:49
A da się jakoś wyrobić taką linie kredytową? Ja mam konto w Aliorbanku, może gdybym przeniósł je do mbanku to też bym dostał?
Bo inaczej to chyba zostaną mi jakieś pożyczki na dowód, ale i tam nie mam pewności, że coś dostanę.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 15:08
Na pewno takiego produktu nie dostaniesz na "dzień dobry". Propozycja taka może pojawić się z banku po kilku miesiącach regularnych wpływów na konto.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2015 15:21
Jędrula napisał
A da się jakoś wyrobić taką linie kredytową? Ja mam konto w Aliorbanku, może gdybym przeniósł je do mbanku to też bym dostał?
Bo inaczej to chyba zostaną mi jakieś pożyczki na dowód, ale i tam nie mam pewności, że coś dostanę.
Ale te linie sa przyznawane stałym klientom. Bank je proponuje, a nie odwrotnie. A przy takich dochodach marne szanse.
Cytuj
Odpowiedź