• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt hipoteczny w Getin Banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:41
Co sądzicie i kredycie hipotecznym w Getin Banku? Jak przebiega współpraca z tym bankiem? Są jakieś dodatkowe/ ukryte koszty? Jaka jest obsługa banku po podpisaniu umowy? Razem z mężem chcemy wziąć kredyt na budowę domu i spodobała nam się oferta właśnie tego banku. Będę wdzięczna za szczere opinie bo nie chciałabym podjąć złej decyzji.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:49
Generalnie poszukiwania kredytu zaczynamy w tym banku, który prowadzi nasz rachunek bankowy. Aby jednak móc wybrać najodpowiedniejszą ofertę, należy porównać inne dostępne propozycje bankowe. Można skorzystać z porównywarek kredytowych która oferują wyszukiwanie i porównywanie kredytów według własnych kryteriów. A co do Getin Banku to dla mnie bardzo konkretny i fajny bank.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:26
A masz jakieś szczegóły tego kredytu hipotecznego? Ja czytałem różne opinie na temat tego banku w internecie ale też nie warto we wszystko wierzyć. Mój znajomy brał u nich teraz normalny kredyt ale płacił dopiero pierwsza rate to też za wiele mi nie powie na ich temat.
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:49
No ja ostatnio sporo czytałem na temat Getin banku i nie były to zbyt pozytywne opinie, ale to moze jakieś dziwne działania konkurencji. Bo moja koleżanka brała u nich kredyt, tylko nie hipoteczny, spłaciła wszystko na czas i nie miała z nimi problemów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.6.2014 12:12
Getin robi ładne reklamy a z wykonaniem wszystkiego gorzej. ja bym nie ryzykowała korzystania z ich usług, wszędzie piszą ze oszukują i doliczają opłaty z księżyca.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:05
Dzięki za odpowiedzi. Wasze opinie dały mi do myślenia. Doszłam do wniosku, że przejrzę jeszcze oferty innych banków. Nie chciałabym się wpakować kredyt na wiele lat z jakimiś ukrytymi kosztami:/ Znajomy ostatnio mówił mi, że ciekawą ofertę ma ING i WBK. Może tam warto iść? Pytałam już o kredyt w swoim banku ale nie zaproponowali mi nic ciekawego.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:05
Dzięki za odpowiedzi. Wasze opinie dały mi do myślenia. Doszłam do wniosku, że przejrzę jeszcze oferty innych banków. Nie chciałabym się wpakować kredyt na wiele lat z jakimiś ukrytymi kosztami:/ Znajomy ostatnio mówił mi, że ciekawą ofertę ma ING i WBK. Może tam warto iść? Pytałam już o kredyt w swoim banku ale nie zaproponowali mi nic ciekawego.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 12:09
Ja mam konto w Gettin i na obsługę nie narzekam. Nie mam pojęcia jednak ja wygląda branie i spłacanie kredytu w tym banku bo jeszcze nie spłacałam. Wszystko zależy też od kwoty jaką będziecie brać i na ile rat ona będzie rozłożona. Najlepiej przejść się do banku.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 12:35
Ja bym nic nie bral w Getnie, dla mnie to podejrzany bank jest. Niezbyt maja dobre opinie, ale moze niech sie wypowie ktos kto ma faktycznie kredyt w Getinie. Jest az tak zle jak mowia?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 17:54
Bank jak każdy inny. Na temat każdego banku, produktu itd. można w internecie przeczytać więcej opinii negatywnych niż pozytywnych. Wynika to niestety z naszej natury - jeśli nam dobrze, to po co o tym pisać. Jeśli źle - to wylejmy wszystko, niezależnie od tego czyja to wina. W przypadku banków najczęściej negatywne opinie wystawiają osoby, które miały/mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Ich pretensje dotyczą windykacji należności.
Inna sprawa to taka, że GNB ma zazwyczaj marną ofertę. Obecnie bardzo niechętnie udziela kredytów hipotecznych.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź