• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt hipoteczny w Getin Banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 9:41
lzalewski napisał
Bank jak każdy inny. Na temat każdego banku, produktu itd. można w internecie przeczytać więcej opinii negatywnych niż pozytywnych. Wynika to niestety z naszej natury - jeśli nam dobrze, to po co o tym pisać. Jeśli źle - to wylejmy wszystko, niezależnie od tego czyja to wina. W przypadku banków najczęściej negatywne opinie wystawiają osoby, które miały/mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Ich pretensje dotyczą windykacji należności.
Inna sprawa to taka, że GNB ma zazwyczaj marną ofertę. Obecnie bardzo niechętnie udziela kredytów hipotecznych.
Tak juz jest z forami, ludzie zawsze wylewaj zale, na chwalenie szkoda czasu.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:02
lzalewski napisał
Bank jak każdy inny. Na temat każdego banku, produktu itd. można w internecie przeczytać więcej opinii negatywnych niż pozytywnych. Wynika to niestety z naszej natury - jeśli nam dobrze, to po co o tym pisać. Jeśli źle - to wylejmy wszystko, niezależnie od tego czyja to wina. W przypadku banków najczęściej negatywne opinie wystawiają osoby, które miały/mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Ich pretensje dotyczą windykacji należności.
Inna sprawa to taka, że GNB ma zazwyczaj marną ofertę. Obecnie bardzo niechętnie udziela kredytów hipotecznych.


Ale masz rację dokładnie tak jest i nie wiem z czego to wynika chyba właśnie z tej złości którą w sobie ludzie kumulują. Ja zawsze dobrze się wypowiadam jeżeli jestem z czegoś zadowolony i nie kryję się z tym.
Cytuj
Odpowiedź