• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy podobne do Vivus

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 5:54
Tylko mało komu udaje się to spłacić w terminie... Ja na miejscu Jarka nie pakowałabym się w żadną pożyczkę w parabanku bo później będzie żałował. Znam ludzi, którzy nabrali pożyczek a teraz nie mogą spłacić bo nie mają z czego i ściga ich komornik.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 19:07
Pracujesz na czarno, ale lepsze to niż "w ogóle". Odradzam zazwyczaj korzystanie z parabanków i tych ich chwilówek, ale zauważyłam że jest masa odpowiedzi a żadna konkretna... tak więc zazwyczaj pierwsza pożyczka w parabanku jest darmowa. I to jest chwyt marketingowy - wzbudzają Twoje zaufanie więc chcesz więcej. Podobną firmą do Vivus jest Sohocredit - również przez internet i również pierwsza "gratis".
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:35
Nie wiem czy to dobre miejsce do chwalenia się, że pracujesz na czarno. Nie możesz podpisać umowy z pracodawcą? Choćby najgorszej śmieciowej? Na rynku obecnie jest mnóstwo takich firm, które oferują pożyczki z tym, że nie wiem czy jest taka, która miałaby tą ofertę, że spłacasz tyle ile pożyczyłeś.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 8:33
To prawda, zarówno Vivus jak i parę innych firm pożyczkowych oferuje pierwszą pożyczkę za darmo lub za niewielką opłatą (np. Viasms, LendOn). Ale należy pamiętać, że chodzi tylko i wyłącznie o pierwszą pożyczkę, i to zwykle na stosunkowo niewielką kwotę np. do 500 zł. Kolejne pożyczki będą już drogie!
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 11:53
Tomasz Słupczynski napisał
To prawda, zarówno Vivus jak i parę innych firm pożyczkowych oferuje pierwszą pożyczkę za darmo lub za niewielką opłatą (np. Viasms, LendOn). Ale należy pamiętać, że chodzi tylko i wyłącznie o pierwszą pożyczkę, i to zwykle na stosunkowo niewielką kwotę np. do 500 zł. Kolejne pożyczki będą już drogie!


No właśnie, ja nie wiem, że sporo ludzi rzuca się na to, że pisze DARMOWE. Ale to, że pisze już małymi literkami, że pierwsza, albo, że pierwszy tysiąc, albo pierwsza rata albo coś jeszcze to już tego nie widzą,a później jak już pożyczą to przychodzi dopiero rozum do głowy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.9.2014 15:09
baskamy napisał
Tomasz Słupczynski napisał
To prawda, zarówno Vivus jak i parę innych firm pożyczkowych oferuje pierwszą pożyczkę za darmo lub za niewielką opłatą (np. Viasms, LendOn). Ale należy pamiętać, że chodzi tylko i wyłącznie o pierwszą pożyczkę, i to zwykle na stosunkowo niewielką kwotę np. do 500 zł. Kolejne pożyczki będą już drogie!


No właśnie, ja nie wiem, że sporo ludzi rzuca się na to, że pisze DARMOWE. Ale to, że pisze już małymi literkami, że pierwsza, albo, że pierwszy tysiąc, albo pierwsza rata albo coś jeszcze to już tego nie widzą,a później jak już pożyczą to przychodzi dopiero rozum do głowy.
Jesli ktos wierzy ze parabank da mu darmowa pozyczke to juz i tak nic mu nie pomoże ;p
Cytuj
Odpowiedź