• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy można dostać kartę kredytową bez konta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 15:16
Robert Sierant napisał
one mają płacone też za przyjęte wnioski, ale KK nie każdy dostanie...

Wiem. Chodzi mi o to w jaki sposób jest to sprzedawane. Idziesz przez galerię, zostajesz zaczepiony i zaczyna się kunszt książkowych technik sprzedażowych i NLP. Słabsi psychicznie + nie wiedzący dokładnie jak działa i z czym jest związana karta kredytowa ludzie się na to łapią i podpisują wnioski hurtowo. Uważasz, że to jest odpowiednia forma promocji?
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 15:38
no właśnie podpisują wnioski, a do otrzymania KK jeszcze daleka droga, mnie ta forma promocji/sprzedaży nie przeszkadza; wiele usług i produktów jest w ten sposób sprzedawana
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 16:10
Robert Sierant napisał
no właśnie podpisują wnioski, a do otrzymania KK jeszcze daleka droga

Nie taka bardzo daleka.
Robert Sierant napisał
mnie ta forma promocji/sprzedaży nie przeszkadza; wiele usług i produktów jest w ten sposób sprzedawana

No, a mi przeszkadza, bo jak przeciętni konsumenci mają na poważnie i odpowiedzialnie traktować takie produkty jak KK, skoro są sprzedawane jak pomidory na bazarze?
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 9:19
czyli rozumiem, że dostanę kartę, ale czy nie mając konta bankowego w danym banku i nie będąc jego klientem będę miał gorsze warunki albo większą trudność w otrzymaniu tej karty?
Czy wystarczy, że przejdę przez galerię i dam się 'złapać'?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 9:30
nie jest ani trudniej ani drożej, wybierz sobie kartę, złóż wniosek i czekaj na decyzję
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 10:46
Gracjal napisał
czyli rozumiem, że dostanę kartę, ale czy nie mając konta bankowego w danym banku i nie będąc jego klientem będę miał gorsze warunki albo większą trudność w otrzymaniu tej karty?
Czy wystarczy, że przejdę przez galerię i dam się 'złapać'?


Ja ci właśnie polecę kartę z City Handlowego szybko i sprawnie dostanie kartę z limitem do 4tyś, abyś uniknął opłat za nią, przy podpisywaniu dokumentów zwróć uwagę co podpisujesz aby ci nie doczepili pakietów ubezpieczeń itp.
Jak minie miesiąc a będziesz tą kartę miał zadzwoń na infolinie i powiedz że chcesz zrezygnować wtedy ściągnąć ci opłatę roczną i tym sposobem karta będzie bezpłatna.

Jestem ich klientem od wielu lat więc wiem jak to działa. Natomiast mam do dzisiaj ich kartę z dużym limitem nawet 2 karty i super sprawa. Miałem też karty w innych bankach ale nie spełniali moich oczekiwań jak zniżki w sklepach, punkty rabaty itp.
Jeśli chcesz mogę ci pomóc w uzyskaniu takiej karty.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 10:51
karta Citi jest fajna pod warunkiem, że nie będziesz nią płacił w obcych walutach; w nowej TOiP opłata za przewalutowanie jest bardzo wysoka

dobierz kk pod względem tego jaki obrót miesięczny będziesz nią robił, warto wybrać taką, za którą nie będziesz musiał płacić (zwolnienie ze względu na obrót)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2015 9:22
Dziękuję, zaraz poszukam karty w citihandlowym. Tylko czy ten numer z rezygnacją przejdzie na pewno? Żeby się nie okazało, że naprawdę zrezygnuję, bo nie o to mi chodzi.
A jakie oni tam mają oprocentowanie na tej karcie?
Za granicę się na razie nie wybieram.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2015 10:00
World MasterCard, Opłata roczna w pierwszym roku użytkowania karty - Standardowa opłata wynosi 216 zł lub w przypadku wnioskowania o kartę online - 0 zł , Miesięczna opłata w kolejnym roku użytkowania- 18zł lub 0 zł jeśli miesięczne transakcję przekroczą kwotę 4000 zł.
Cytuj
Odpowiedź