• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Chwilówki zerwanie umowy online

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
iwonka0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 19:22
Jak można zerwać umowę online w chwilówce .Z tego co słyszałam bardzo łatwo można włamać się do ich serwerów i co wtedy jak ktoś pozna moje hasło i login.Czy muszę wystosować jakieś pismo czy jest jakiś okres wypowiedzenia .Skąd będę miała pewność że usunęli już moje dane ? A może ktoś był już w takiej sytuacji jak ja i coś mi podpowie .
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 9:16
Warto również wypisać się z wszelkich newsletterów, zabezpieczyć własny komputer usunąć zapamiętane hasła. Oczywiście należy wysłać odpowiednie pismo z wnioskiem o usunięcie danych osobowych z bazy wraz z cofnięciem zgody na ich przetwarzanie. Pismo należy skierować do administratora danych osobowych, który powinien znajdować się w umowie/regulaminie.
Pamiętajmy jednak, że zwykle dane dotyczące klienta mogą być usunięte po dokonaniu ostatecznego rozliczenia umowy pożyczki w rozumieniu przepisów księgowych. Jest to zgodne z prawem, art. 74 ustawy o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r., dowody księgowe i inne dokumenty przechowuje się przez okres 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane zbiory dotyczą.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 10:19
To w takim razie w chwilówkach nasze dokumenty z danymi są przechowywane przez 5 lat .A czy w trakcie nikt nie może skorzystać z naszych danych .Bo przecież jak kiedyś brałam kredyt w parabanku ,wszystko zostało spłacone to po roku zaczęły przychodziły mi oferty sms z propozycją udzielania kredytu ,czy tak mogą postępować parabanki przecież oni korzystali z mojego numeru telefonu co w takiej sytuacji zrobić aby nie otrzymywać tych sms .
Cytuj
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 18:50
A bo teraz nieświadomie robimy tak że podpisujemy umowy i tam zgadzamy się na przetwarzanie danych, wtedy te wszystkie różne firmy otrzymują dostęp i dostajemy śmieszne oferty na maila czy sms. ja tam za nim cos podpisze czytam to teraz 4 razy bo chce wiedziec co sie dzieje z moimi danymi.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 21:51
Ja nie rozumiem pytania - chcesz wypowiedzieć umowę i mieć pewność, że nie mają Twoich danych, zeby nikt się nie wlamał i ni poznał Twojego loginu i hasła? Trochę wydaje mi się to skomplikowane. Ale wydaje mi się że jest coś , jakiś paragraf co Twoje dane chroni a jeśli oni tego nie dopilnują to będą za to odpowiadać.
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 0:20
no tylko jak to udowodnic że dane zostaly skradzione właśnie z tego a nie innego miejsca? z resztą, jeśli masz umowę w chwilówce znaczy że masz tam pożyczkę? to jak możesz ją zerwać podczas trwania umowy? pewnie jest jakaś kara za to.
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 19:33
Vitalena napisał
A bo teraz nieświadomie robimy tak że podpisujemy umowy i tam zgadzamy się na przetwarzanie danych, wtedy te wszystkie różne firmy otrzymują dostęp i dostajemy śmieszne oferty na maila czy sms. ja tam za nim cos podpisze czytam to teraz 4 razy bo chce wiedziec co sie dzieje z moimi danymi.
mnie najbardziej denerwuje obowiązkowe zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych w przypadku wszelkich serwisów internetowych. jak nie zaznaczę że się zgadzam to zarejestrowac sie nie mogę. bez sensu.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:52
Mnie też to denerwuje, ale te wszystkie serwisy zarabiaja na przetwarzaniu naszych danych wiec pewnie dlatego to jest obowiązkowe pole a jak nie będziemy chcieli sie zgodzić to nie skorzystamy z rejestracji.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:21
Wystarczy napisać meila, no chyba, że sobie życzą to pismo, że prosisz o usunięcie wszystkich danych z ich bazy i gotowe.
Wypisz się też z newsletterów, pousuwaj zapamiętane hasła, wtedy będzie bezpieczniej.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 10:27
Po spłaceniu lub jeżeli po prostu chcesz usunąć konto bo wiesz, że nie będziesz korzystała z ich usług napisz e-maila z potwierdzeniem odbioru, że prosisz o usunięcie wszystkich twoich danych z systemu. Powinni to zrobić bez mrugnięcia okiem:)
Cytuj
Odpowiedź