• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Chwilówki zerwanie umowy online

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:18
rebellious napisał
Vitalena napisał
A bo teraz nieświadomie robimy tak że podpisujemy umowy i tam zgadzamy się na przetwarzanie danych, wtedy te wszystkie różne firmy otrzymują dostęp i dostajemy śmieszne oferty na maila czy sms. ja tam za nim cos podpisze czytam to teraz 4 razy bo chce wiedziec co sie dzieje z moimi danymi.
mnie najbardziej denerwuje obowiązkowe zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych w przypadku wszelkich serwisów internetowych. jak nie zaznaczę że się zgadzam to zarejestrowac sie nie mogę. bez sensu.


Dokładnie niby ochrona danych osobowych a za każdym razem trzeba się zgodzić bo jak nie to system nie przepuści cię dalej. Strasznie mnie to irytuje, zastanawiam się czy jest to w ogóle zgodne z prawem?
Cytuj
Artur

Niezarejestrowani

31.8.2022 15:49
często potrzebuję dodatkowej gotówki i korzystam z serwisu racoongo. com wszystko jest super! można monitorować pożyczki w realnym czasie dla mnie to jest najlepszy serwis
Cytuj
Robert

Niezarejestrowani

2.9.2022 14:30
serwis finrada. pl jest super żadnych ukrytych opłat, wszystko przejrzyste i korzystne dla klienta, wszystkim polecam
Cytuj
Pomoc zadluzonym

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.9.2022 9:15
Masz zadłużenie, z którym sobie nie radzisz i nie wiesz co teraz zrobić? Ilość lub wysokość rat Cię przytłacza? A może boisz się windykacji? Napisz lub zadzwoń do mnie na telefon 530 341 185, poświęcę Ci tyle czasu ile potrzebujesz oraz zajmę się Twoim problemem.
Cytuj
Odpowiedź