• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt hipoteczny w Alior Banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

8.6.2014 19:51
umowa przedwstepna, nr ksiegi wieczystej (nie potrzebny odpis bo ksiega sprawdzasz online i banki to akceptuja), wypis z ewidencji gruntów, zaswiadczenie o zarobkach, najlepiej aby sprzedawca posiadal akt naotrailany na podstawie ktorego nabyl kiedys dzialke czy dom, sprawdza czy nie ma tam sluzebnosci itd. alior na chiwle obecna jest najgorszy na rynku, 10procen ubezpiecznia, czyli chcesz kredyt na 250tys, to na starcie podnosza tobie go o przeslo 25tys, samo ubezpieczenie, plus prowizja czyli razem ok 30tys. przechodzilem ich, odpoiwadaja szybko, ale sa mega drodzy, getin, czy ca rowniez. jedyny pozytyw ze akceptuja dochodzy z zagranicy czy diet oraz innych wynalazkow.

Tamata8 napisał
Ubiegając się o kredyt hipoteczny czy wystarczy mi akt notarialny ,własności domu , czy taki dokument będzie wysterczający dla banku ?.Nie posiadam innych dokumentów gdyż dom budowany był w latach 70 .Jaki jest średni czas oczekiwania na udzielenie kredytu w Alior ,na jakich warunkach .Czy macie jakieś doświadczenia i opinie na temat tego banku ?
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:39
mycha566 napisał
Tak masz racje , ale nie wszyscy mają takie dochody że są w stanie wziąć kredyt .Czasami majątek który posiadaj pomoże im w uzyskaniu pożądanej kwoty kredytu .A zastawiając swój dom musisz mieć pewność ze spłacisz ten kredyt.Tylko nie rozsądne osoby tak robią że biorą kredyt a później ich dom idzie na licytacje .


Są różne sytuacje w życiu czasami tak się dzieje, że ludzie nie spłacają bo mają jakąś taką sytuację w życiu, że nie mają pieniędzy i dom idzie na licytację. Trzeba się z tym liczyć, bo biorąc kredyt gotówkowy będzie on wymagał większego nakładu pieniężnego.
Cytuj
Odpowiedź