• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy jest sens korzystać z firmy oddłużającej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
emotwicka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 9:24
Sytuacja dotyczy osoby z mojej rodziny. Obecnie ma kilka długów, nie ma szans na pomoc ponieaz nikt jej nie pożyczy ( wszyscy się boimy bo osoba ta ma niestety skłonność od hazardu).

Czy warto byłoby skorzystać z pomocy firmy oddłuzającej? Długi są w kilku bankach. Osoba ta rozmawiała już z jakąś firmą, firma obiecąła pomoc w ugodzie. Jednak oferta nie jest za darmo .Czy warto jest się w to pakować?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 9:42
jeżeli płatność za pomoc jest PO pozytywnym załatwieniu sprawy to tak, jeżeli chcą przedpłaty to szkoda pieniędzy
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

6.5.2015 9:58
Zalezy jaka to firma, jaka ma renomę, czy faktycznie pomaga. Sa takie o których krążą na prawde dobre opinie, sa tez firmy, które oddłużaniem zajmuja sie tylko pozornie, a tak na prawde wezma pieniadze i po sprawie.Jesli nie ma pewnosci to moze lepiej korzystac jednak z doradztwa finansowego.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 10:10
ciekawy jestem na czym to oddłużenie polega?

ktoś ma ileś kredytów, zwykle przeterminowanych i taka firma pożyczy mu pieniądze bez zabezpieczenia?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

6.5.2015 10:13
Podobno na tym, ze pomagaja wysylac pisma itd. Pomoc finansowa raczej nie wchodzi w grę. Pomagaja od strony formalno - prawnej.
Cytuj
emotwicka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 12:21
Ale tak na logikę patrząc to takie pismo można sobie wyslać samemu W sieci jest przecież wiele wzorów.
Szczerze powiedziawszy nie wiem z jakiej firmy usług chce skorzystać ta osoba ( nazwa wyleciała mi z główy) ale odradzę jej to rozwiązanie.
I tak - firma chce pieniądze na samym początku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.5.2015 12:50
No mozna, ale nie zawsze wiadomo jak. A tutaj jest chyba jakas pomoc prawna. Osoby, które się na tym znają.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.5.2015 12:21
No nie wiem czy kazdy potrafi napisac takie odpowiednie pismo. Trzeba sie na prawde nagimnastykowac, zeby je napisac odpowiendio. Dlatego warto czasami korzystac wlasnie z takiego doradztwa.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 15:02
Jeśli to rzetelna firma, która ma jakieś sukcesy to czemu nie. Nie wolno decydować się na pewno na firmy krzaki. Znalezione w internecie.
Cytuj
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.5.2015 20:03
A to nie lepiej już zdecydować się na pomoc prawną w jakiejś kancelarii? Albo, jeśli taka osoba tonie w długach i w związku z tym wiadomo, że nie stać jej, żeby zapłacić za takie usługi, to chyba lepiej, żeby szukała pomocy w jakichś organizacjach, które świadczą pomoc prawna za darmo. Często są przy kościołach i innych tego typu miejscach.
Cytuj
Odpowiedź