• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy jest sens korzystać z firmy oddłużającej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

11.5.2015 9:11
Można zawsze też z korzystać najtańszej formy prawnej czym są studenci Studiów Prawniczych. Idziesz mówisz o problemie, pomogą, znajdą rozwiązanie może i napiszą pracę magisterską o twoim problemie a ty im dasz coś za to i sprawa załatwiona.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Gość

Niezarejestrowani

11.5.2015 11:21
A sa te poradnie prawne na Uniwersytetach, ale nie wiem czy to taki dobry pomysl, oni sa mlodzi, niedoswiadczeni. Troche strach im ufac.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 8:26
Zawsze moga podsunac jakies rozwiazanie, cos zaproponowac. W koncu to studenci, zawsze wiedza wiecej niz przecietny czlowiek, ktory na tych kruczkach w ogole sie nie zna.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 14:44
Piotr napisał
Zawsze moga podsunac jakies rozwiazanie, cos zaproponowac. W koncu to studenci, zawsze wiedza wiecej niz przecietny czlowiek, ktory na tych kruczkach w ogole sie nie zna.

Mało tego, czasami taki student posiada szerszą, tańszą i świeższą wiedzę niż Ci "wielce doświadczeni" prawnicy. Już o podejściu do sprawy nie wspominając.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 11:36
Student moze chciec pomoc, a jak pojdziesz do adwokata to najpier kasa a potem doradztwo. To nie jest zły pomysł.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2015 10:05
Ale i tak mi sie wydaje, ze student to nie to samo. Nie maja doświadczenia, nie maja aplikacji. Wolałbym dopłacić i skorzystać z porady doświadczonego prawnika.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

15.5.2015 14:56
kazik napisał
Nie maja doświadczenia, nie maja aplikacji

A zgadnij dlaczego ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2015 16:20
Finansolog napisał
kazik napisał
Nie maja doświadczenia, nie maja aplikacji

A zgadnij dlaczego ;)


Z drugiej strony myślę, że jest w naszym kraju bardzo dużo osób, które chętnie poszłyby do takiego studenta po bardzo tanią albo nawet darmową poradę. Taki student mógłby dzięki temu nabrać doświadczenia. Korzyść byłaby obopólna. Tyle tylko, że jakoś nie widać chętnych studentów. Ciekawe dlaczego? Ja jak się czegoś uczyłam, to chętnie pomagałam innym za darmo, żeby się rozwijać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.5.2015 14:11
Student jesli lubi to co robi, doucza sie itd. może więcej wiedzieć niż taki adwokat, który tyko kasę ciągnie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.5.2015 11:14
Albo się douczy na nas, wtedy może nie być tak kolorowo:)
Cytuj
Odpowiedź