• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Euro będzie tanieć?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 7:59
Euro ostatnio bardzo spada. Myślicie, ze warto teraz kupować. W sierpniu wybieram sie na wakacje, wiec nie wiem czy czekac czy juz wymieniac.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.4.2015 8:28
Euro przekroczyło granice psychologiczna 4 zł, dlatego moze teraz nadal spadac. A podobno złoty drozeje, bo na tle Europy nasza gospodarka ładnie sie rozwija.
Cytuj
mariamass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 12:03
Nie wiem czy będzie tanieć. Pamiętam,że jeszcze niedawno euro było bardzo drogie i kosztowało prawie 4,40. Moim zdaniem teraz jest bardzo dobry okres na kupno tej waluty. Sama kupiłam 1000 euro. Po to aby trzymać w taki sposób oszczędności.


W jakie jeszcze inne waluty warto jest Waszym zdaniem inwestować?
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 12:16
To taka chwilowa euforia. nie ma co sie nastawiac, oczywiscie jesli chcesz wymienic to teraz jest dobry moment, ja bym nie liczył, ze spadnie duzo poniezej 4. zreszta w stosunku do wczoraj dzis jest znowu troche drozsze.
Cytuj
Sebastian Sroka

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 124 razy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 15:26
Piotr napisał
Euro ostatnio bardzo spada. Myślicie, ze warto teraz kupować. W sierpniu wybieram sie na wakacje, wiec nie wiem czy czekac czy juz wymieniac.


Myślę, że osoby które znają odpowiedź na tego typu pytania nie piszą na tym forum tylko leżą gdzieś na Polinezji Francuskiej i opływają w luksusy :)
Cytuj
Sebastian Sroka
s.sroka@finansowanie24.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.4.2015 8:51
Ale przecież jakieś spekulacje są. Coś tam można przewidzieć. Wiadomo, ze na niewielką skalę, ale zawsze :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.4.2015 10:43
Są jedni spekulanci powiedza tak inni inaczej - na pewno któraś z grup ędzie miała rację :)
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.4.2015 11:37
Sebastian Sroka napisał


Myślę, że osoby które znają odpowiedź na tego typu pytania nie piszą na tym forum tylko leżą gdzieś na Polinezji Francuskiej i opływają w luksusy :)


dokładnie jak kto znajdzie jakiś super sposób na przewidywanie kursów i generalnie łatwe zarabianie dużych pieniędzy to nie będzie się tym chwalił w internecie

zarobi ile się da i resztę życia spędzi w jakimś przyjemnym miejscu ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

24.4.2015 13:18
Robert Sierant napisał
Sebastian Sroka napisał


Myślę, że osoby które znają odpowiedź na tego typu pytania nie piszą na tym forum tylko leżą gdzieś na Polinezji Francuskiej i opływają w luksusy :)


dokładnie jak kto znajdzie jakiś super sposób na przewidywanie kursów i generalnie łatwe zarabianie dużych pieniędzy to nie będzie się tym chwalił w internecie

zarobi ile się da i resztę życia spędzi w jakimś przyjemnym miejscu ;-)

No, ale przecież w internecie jest tyle super sposobów inwestowania za jedyne 79 zł na których można zarobić miliony w dzień!!! No to co mówicie, że nie chcą się dzielić? ^_^
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

24.4.2015 14:00
Mowi Pan o kolejnej super-promocji?:D
Cytuj
Odpowiedź