• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki kredyt wybrać?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 9:24
Witam, proszę o radę, do jakiego banku się udać po kredyt w wysokości 20 000 złotych. Pracuję na umowę o pracę, moje wynagrodzenie brutto to 3045 zł/msc.
Mam dwójkę dzieci i męża, który też pracuje. Z innych kredytów mam w tym momencie tylko raty za telewizor, do spłaty zostało tam 500 złotych.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 9:47
jaką masz średnią netto za ostatnie 6 m-cy? umowę masz od kiedy i ew. do kiedy (jeżeli na czas określony)?
jaka rata tego kredytu na tv?

czyli na 4 osoby w rodzinie pracujesz tylko TY?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 10:44
NannaA napisał
Witam, proszę o radę, do jakiego banku się udać po kredyt w wysokości 20 000 złotych. Pracuję na umowę o pracę, moje wynagrodzenie brutto to 3045 zł/msc.
Mam dwójkę dzieci i męża, który też pracuje. Z innych kredytów mam w tym momencie tylko raty za telewizor, do spłaty zostało tam 500 złotych.


Najlepsza oferta dla ciebie będzie:

BNP Paribas bank
Deutsche bank
Alior bank
Bank Pocztowy.
Wszystko zależy czy chcą państwo kredyt na krótki okres kredytowania czy też np. 150 miesięcy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania jesteśmy do dyspozycji.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 13:06
Mąż też pracuje, zarabia około 2000 złotych miesięcznie. Moje średnie zarobki netto za ostatnie 6 miesięcy to 2200 złotych. Rata kredytu za tv to 100 złotych, a na umowę jestem zatrudniona już od 5 lat i jest na czas nieokreślony.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 13:08
Grzegorz Klimczak napisał
NannaA napisał
Witam, proszę o radę, do jakiego banku się udać po kredyt w wysokości 20 000 złotych. Pracuję na umowę o pracę, moje wynagrodzenie brutto to 3045 zł/msc.
Mam dwójkę dzieci i męża, który też pracuje. Z innych kredytów mam w tym momencie tylko raty za telewizor, do spłaty zostało tam 500 złotych.


Najlepsza oferta dla ciebie będzie:

BNP Paribas bank
Deutsche bank
Alior bank
Bank Pocztowy.
Wszystko zależy czy chcą państwo kredyt na krótki okres kredytowania czy też np. 150 miesięcy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania jesteśmy do dyspozycji.


20kzł chcesz zrobić w DB? Alior ma najlepszą ofertę? jakoś z kapelusza to oferty wybierałeś?

z ww. BNP Paribas i dodałbym do tego Raiffeisen Polbank
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 13:13
Robert Sierant napisał
Grzegorz Klimczak napisał
NannaA napisał
Witam, proszę o radę, do jakiego banku się udać po kredyt w wysokości 20 000 złotych. Pracuję na umowę o pracę, moje wynagrodzenie brutto to 3045 zł/msc.
Mam dwójkę dzieci i męża, który też pracuje. Z innych kredytów mam w tym momencie tylko raty za telewizor, do spłaty zostało tam 500 złotych.


Najlepsza oferta dla ciebie będzie:

BNP Paribas bank
Deutsche bank
Alior bank
Bank Pocztowy.
Wszystko zależy czy chcą państwo kredyt na krótki okres kredytowania czy też np. 150 miesięcy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania jesteśmy do dyspozycji.


20kzł chcesz zrobić w DB? Alior ma najlepszą ofertę? jakoś z kapelusza to oferty wybierałeś?

z ww. BNP Paribas i dodałbym do tego Raiffeisen Polbank


Ja zrobię w tych bankach najlepszą ofertę dla klienta. Więc w czym problem?. Napisałem najlepsze najlepsze banki gdzie można coś uzyskać dobrego. Wiadomo BNP Paribas oferta najlepsza na rynku a póżniej inne banki. Wszystko zależy od scoringu klienta.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 13:18
najlepszą ofertę zrobisz w Aliorze?

DB się nie opłaca przy niskiej kwocie, pomijam fakt, że jedna osoba pracuje na cztery...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 14:29
Czyli rozumiem, że powinnam się udać do banku BNP Paribas?
Panie Robercie napisałam, że mąż też pracuje, po prostu nie sądziłam, że powinnam o tym wspomnieć w pierwszym poście. Zresztą mamy rozdzielność majątkową, czy to ma znaczenie?
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 15:49
NannaA napisał
Czyli rozumiem, że powinnam się udać do banku BNP Paribas?
Panie Robercie napisałam, że mąż też pracuje, po prostu nie sądziłam, że powinnam o tym wspomnieć w pierwszym poście. Zresztą mamy rozdzielność majątkową, czy to ma znaczenie?


Jeśli macie rozdzielność to zawsze lepiej bo może pani sama brać kredyty bez wiedzy męża i wyrażania jego zgody. Natomiast tak jak napisałem możecie się udać do BNP Paribas i nie powinno być problemu z kredytem.
A jeśli chodzi o Alior tak można tam dostać bardzo dobrą ofertę, tylko klient musi dostać kartę informacyjną np. z Paribas banku i idzie z nią do Aliora i wtedy dają mu lepszą ofertę niż w innym banku. Ale to dużo zachodu.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2015 8:47
O, nawet dobry pomysł. W takim razie dziękuję za pomoc.
Jeśli jeszcze mógłby mi pan napisać o jakie warunki powinnam ponegocjować w tym Aliorze, to znaczy jak bardzo byli by w stanie pójść mi na rękę?
Cytuj
Odpowiedź