• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy niezamknięty kredyt oznacza kłopoty?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 11:50
Dowiedziałem się ostatnio, że moja matka już od kilkunastu lat ma niezamknięty kredyt. Chodzi o to konkretnie, że miała nadpłatę 1 grosz, ale żeby go podjąć, to musiała pojechać do najbliższego oddziału banku, który znajdował się wtedy w innym mieście, 80 km od nas, no i mamie się nie chciało jechać, więc nie podjęła tej nadwyżki. Bank poinformował, że ten 1 grosz został przekazany na depozyt nieoprocentowany, no ale kredytu nie zamknął. Czy w związku z tym mogą być jeszcze jakieś problemy?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 12:10
pobierzcie raport z BIK, zobowiązanie się dawno przedawniło
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

20.4.2015 13:00
Jesli to było wiecej niz 10 lat temu, to przedawnienie.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 13:37
Ojjj lepiej sprawdzic, rozne historie sie słyszy. Ciekawe swoja drogą ile z samych odsetek by sie nazbierało....
Cytuj
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 9:03
ann napisał
Ojjj lepiej sprawdzic, rozne historie sie słyszy. Ciekawe swoja drogą ile z samych odsetek by sie nazbierało....


Jakich odsetek? przecież napisał, że przenieśli do depozytu nieoprocentowanego.
Ale jak mówią inni, to już by się dawno przedawniło, zresztą skoro kredyt był spłacony, to raczej nie macie się o co martwić. Po prostu w bankach mają różne procedury i nie mogą sobie zapomnieć nawet o takiej kwocie, jak 1 grosz.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 9:05
skoro się przedawniło i w BIK nie ma to o temacie możesz zapomnieć, gorzej jeżeli wysyłali jakieś monity (płatne) i zadłużenie jest jednak większe...

warto sprawdzić, nie zostawiaj tego
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 10:48
carlos napisał
Dowiedziałem się ostatnio, że moja matka już od kilkunastu lat ma niezamknięty kredyt. Chodzi o to konkretnie, że miała nadpłatę 1 grosz, ale żeby go podjąć, to musiała pojechać do najbliższego oddziału banku, który znajdował się wtedy w innym mieście, 80 km od nas, no i mamie się nie chciało jechać, więc nie podjęła tej nadwyżki. Bank poinformował, że ten 1 grosz został przekazany na depozyt nieoprocentowany, no ale kredytu nie zamknął. Czy w związku z tym mogą być jeszcze jakieś problemy?


Wszystko zależy tylko od tego czy rzeczywiście został spłacony kredyt?. Zawsze trzeba iść osobiście zamknąć kredyt, czyli bierzemy potwierdzenie od banku że mamy z głowy utrapienie życia, czym jest sam kredyt. Najlepiej jest podejść do samego banku i dowiedzenie się czy jest już ok i nie macie czym się martwić czy jednak jest nadal jakieś zadłużenie który mogło urosnąć do bardzo fajnego zadłużenia.
SPRAWDŹCIE TO I NIE LEKCEWAŻCIE TEGO.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2015 22:14
Ale po kilkunastu latach nie przedawniło się już?
I naprawdę zawsze trzeba iść osobiście zamknąć kredyt? Sam o tym nie słyszałem, no ale cóż, miałem kredyty w mbanku dotąd tylko, brane przez internet. czy w przypadku takiego kredytu również należy zgłosić się po jakieś potwierdzenie do banku?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.4.2015 9:09
Zależy co przewiduje bank. na pewno nie możesz ot tak sobie odpuścić. Doczytaj jakie formalności trzeba dopełnić, kiedy zawiadomić bank, czy trzeba w tym celu podpisać jakieś dokumenty lub oświadczenia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.4.2015 9:51
W banku wsyztsko trzeba miec czarno na białym, nie mozna czekać, ze moze cos komuś umknie, ktoś czegoś nie zauważy.
Cytuj
Odpowiedź