• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy zeznanie PIT dotarło

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 14:41
Zastanawiam się czy mój PIT dotarł poprawnie do US. Wysyłałam drogą elektorniczną, przez jakis program.To było ponad miesiąc temu i jeszcze nie mam zwrotu. jak sprawdzić czy zeznanie dotarło?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.4.2015 14:54
Jest taka strona, na której możesz sprawdzi, gdzie sie znajduje Twój PIT. W zależności od tego gdzie mieszkasz. Informacje można znaleźć na stronach urzędów skarbowych. Ja mieszkam w Warszawie, to od razu sobie sprawdziłem na is.waw.pl, nie wiem jak to działa w innych Urzędach.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 16:18
Ja wysyłałem zeznanie na początku marca i teraz właśnie dziś dostałem zwrot.
Też się martwiłem czy na pewno doszło. Aczkolwiek dostałem UPO i mam je zarchiwizowane, więc to chyba jest jakieś poświadczenie, że pit dotarł?
Co możemy zrobić, jeśli okazało by się, że jednak nasz pit nie dotarł do urzędu?
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2015 12:37
Spokojnie. Urząd skarbowy ma ponad 3 miesiace na zapłatę podatku.

Reguła jest taka. Im szybciej wypełniamy deklarację podatkową tym szybciej otrzymamy zwrot. Ja złożyłam w styczniu i dostałam zwrot po 2 tygodniach.

Ci co składają teraz będą musieli czekać o wiele dłużej ponieważ obecnie bardzo wiele osób składa deklaracje i w us mają co robić.

Tak więc spokojnie sobie czekajcie. A za rok złożcie we wcześniejszym terminie.
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2015 12:37
Spokojnie. Urząd skarbowy ma ponad 3 miesiace na zapłatę podatku.

Reguła jest taka. Im szybciej wypełniamy deklarację podatkową tym szybciej otrzymamy zwrot. Ja złożyłam w styczniu i dostałam zwrot po 2 tygodniach.

Ci co składają teraz będą musieli czekać o wiele dłużej ponieważ obecnie bardzo wiele osób składa deklaracje i w us mają co robić.

Tak więc spokojnie sobie czekajcie. A za rok złożcie we wcześniejszym terminie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.4.2015 15:00
No ale miesiac temu to jeszcze chyba bylo wczesnie :D Tzn. tez zalecam spokojnie poczekac, ale tez sie nie dziwie, ze ktos sie denerwuje. Czasami jak sie ma wątpliwości co do poprawności obliczeń to można się niepokoić. Ale jesli bedzie cos zle, to tez dostaniesz wezwanie i naniesiesz korekte.
Cytuj
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2015 15:25
Czy za rok złożymy we wcześniejszym terminie to też średnio od nas zależy. JA bardzo chciałbym złożyć wcześniej, ale niestety pit 10 dostałem dopiero przed świętami wielkanocnymi, tak mi księgowy pracodawcy nie mógł dosłać. I mój pit krążył, wracał do pracodawcy, księgowy go w ogóle wysłał do urzędu skarbowego, stamtąd też wrócił, no nie mam pojęcia o co tam chodziło.
Cytuj
agnieszka

Niezarejestrowani

17.4.2015 0:40
Z tego co czytałam, to jeśli mamy upo, możemy być spokojni, że dotarł. http://rozliczeniepit.pl/rozliczenia-pit/rozliczenia-pit-podstawy/upo/
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 9:34
Jest parę stron na ktorych można to sprawdzić, a jeśli nie to zawsze mozna zadzownic do US i zapytac. Chociaż nie ma co panikowac, zaczekaj, jak bedzie cos zle to dadza Ci znac.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 10:10
Myslisz, ze pani w US udzieli informacji?:D Nie jestem pewna, ale mozna probowac:)
Cytuj
Odpowiedź