• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie można zapłacić rachunki kartą kredytową?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 9:52
Obecnie wiele kart kredytowych pozwala na wykonywanie przelewów na rachunki bankowe. Jest to praktyczne rozwiązanie, jednak pamiętajmy o tym, żeby zwrócić uwagę na opłaty. Ponieważ dość często jest to usługa droższa niż zwykły przelew z konta osobistego.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:21
Również jestem zdania, że karta kredytowa to nie najlepszy pomysł. Co prawda w rękach osoby rozważnej pewnie się sprawdzi w nagłych wypadkach, ale jak już wspomnieli poprzednicy można się przyzwyczaić do płacenia nią praktycznie za wszystko. Okazuje się później, że żyjemy praktycznie na debecie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.2.2015 14:03
Jeżdzicie autem? Przecież to niebezpieczne! Lepiej chodzić na piechotę. Unikniecie niepotrzebnego ryzyka i będziecie zdrowsi.

pozdro dla kumatych.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.2.2015 14:13
Gość napisał
Jeżdzicie autem? Przecież to niebezpieczne! Lepiej chodzić na piechotę. Unikniecie niepotrzebnego ryzyka i będziecie zdrowsi.

pozdro dla kumatych.
Dziś moda na traktory :D
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 14:25
invest napisał
Również jestem zdania, że karta kredytowa to nie najlepszy pomysł. Co prawda w rękach osoby rozważnej pewnie się sprawdzi w nagłych wypadkach, ale jak już wspomnieli poprzednicy można się przyzwyczaić do płacenia nią praktycznie za wszystko. Okazuje się później, że żyjemy praktycznie na debecie.


i o to przecież chodzi, cały czas na kredycie, a w określonym dniu spłacamy wszystko ;-)

korzystasz z kasy banku, a swoje pieniądze trzymasz na koncie oszczędnościowym

ps
bezpłatne przelewy z rachunku karty za czynsz, media itp...można robić w Citi, od ok. 8 lat z tego korzystam, nigdy nie zapłaciłem ani grosza odsetek ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 14:30
Robert Sierant napisał
invest napisał
Również jestem zdania, że karta kredytowa to nie najlepszy pomysł. Co prawda w rękach osoby rozważnej pewnie się sprawdzi w nagłych wypadkach, ale jak już wspomnieli poprzednicy można się przyzwyczaić do płacenia nią praktycznie za wszystko. Okazuje się później, że żyjemy praktycznie na debecie.


i o to przecież chodzi, cały czas na kredycie, a w określonym dniu spłacamy wszystko ;-)

korzystasz z kasy banku, a swoje pieniądze trzymasz na koncie oszczędnościowym

ps
bezpłatne przelewy z rachunku karty za czynsz, media itp...można robić w Citi, od ok. 8 lat z tego korzystam, nigdy nie zapłaciłem ani grosza odsetek ;-)


I tu się z tobą zgadzam, najlepszy bank i najlepsze możliwości ma bank City Handlowy. też jestem klientem tego banku ok 8 lat i naprawdę miałem karty w różnych bankach ale tu nie dość że masz okres 56 dni bez odsetkowy, do tego karat jest bezpłatna jeśli ściągniemy opłaty na czas nieograniczony a do tego możliwości płacenia mediów i korzystanie z rabatów która ta karta właśnie daje.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Anna312

Niezarejestrowani

21.4.2017 14:07
A moze sprobujesz placic przez internet? Jest jeszcze wygodniej :) jest wiele stron oferujacych takie uslugi, np http://mojeplatnosci.pl/ Jakbys potrzebowal pomocy, daj znac
Cytuj
Odpowiedź