• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie można zapłacić rachunki kartą kredytową?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 12:09
Najlepiej jak pochodzisz po bankach i popytasz .Bo jak skorzystasz z usług banku który za takie przelewy pobiera dużą prowizję to na pewno nie będzie się Tobie opłacało ,poniesiesz dodatkowe i wyższe koszty .Z tego co wiem na poczcie jak płacisz kartą to są kolosalne opłaty ,chyba że coś się zamieniło .
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:41
Ciekawostka to opląty dla TPsa - jeszcze nigdzie nie udało mi sie zapłacić rachunków za telefon i internet karta,wszędzie zadali gotówki. Czy.Czy tak jest w calej Polsce?Mam karte w Millennium Visa i w HSBC Master i nie wiem co stoi na przeszkodzie,aby w ten sposób regulować rachunki.Dodam,ze inne rachunki place od czasu do czasu karta i nie ma problemu.
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:28
Ja płacę kartą kredytowa Citi Banku za telefon stacjonarny i jest ok. Nie mam pojęcia czemu u Ciebie tak sie dzieje. Może idz do najbliższego salonu Orange i zapytaj sie ich oto sądzę że oni znają rozwiązanie tej sytuacji.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 11:47
Trochę szkoda że musimy uiszczać za to jeszcze jakąś dodatkową prowizje. Moim zdaniem to ze płacimy sobie rachunki kartą kredytową powinno być wliczone jak normalny przelew za który przecież w żadnym banku nie trzeba płacić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.6.2014 14:29
z mojego doświadczenia wynika, że płacenie kartą kredytową jest nieopłacalne. generalnie to drogie produkty i lepiej po prostu zrobić opłaty przelewem z konta.
Cytuj
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:31
ja też wole zapłacić rachunki przelewając z mojego konta bezpośrednio na konto firmy w której ma do zapłacenia jakiś rachunek, Dużo lepiej an tym wychodzę. Przynajmniej nie płace prowizji jak przy opłacie kartą kredytową czy przelewie z poczty polskiej.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 11:29
Ja nawet nie wiedziałam, że za rachunki można płacić kartą kredytową. Ja się tylko zastanawiam dlaczego nie chcesz płacić ich normalną kartą. Dla mnie zawsze priorytetem jest zapłacenie rachunków dopiero później myślę o innych wydatkach.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:26
marylkakor napisał
Ja nawet nie wiedziałam, że za rachunki można płacić kartą kredytową. Ja się tylko zastanawiam dlaczego nie chcesz płacić ich normalną kartą. Dla mnie zawsze priorytetem jest zapłacenie rachunków dopiero później myślę o innych wydatkach.
wiesz to jest jakas forma wygody placenie karta, ale poki co ludzie powoli reguluja rachunki przelewami zamiast na poczcie, wiec wsztsko powoli bedzie sie zmieniac.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 18:28
Karta kredytowa warto placic bo ma odroczony termin platnosci i nie kosztuje to ani grosza oprocz prowizji za rachunek. Można płacic karta kredytowa za rachunki w Żabce. Najpierw trzeba wypełnić druczek w sklepie by otrzymac karte identyfikacyjna Żabki. Przyjmuja wszystkie rachunki. Kłopt w tym, ze nie wszystkie sprzedawczynie umia sobie poradzic z wykonaniem przelewow. Drugie rozwiazanie to płatnośc w sieci sklepow spozywczych TOP MARKET. Jesli maja terminal do kart podpiety pod bank BPH skanuja prawie wszystkie rachunki z kodem kreskowym, wyjatek stanowi RWE Operator.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 10:03
W carefourach jest taka opcja. Są tam kasy z logo „Moje Rachunki”. Widziałem ostatnio jak kobieta opłacała, podawała rachunki, kasjer zeskanował i zapłaciła kartą, niezła opcja.
Cytuj
Odpowiedź