• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Upadłość konsumencka w Anglii

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Skwarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.4.2015 12:39
Hej wszystkim.

Narobiłem sobie ostatnio trochę długów, których nie jestem w stanie spłacić... Czy znacie może jakies metody na wyjście z nich? Czy np. to byłoby według Was skuteczne?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
The lesson will always repeat itself, unless you see yourself as the problem--not others.
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.4.2015 13:31
1. Opcja to upadłość konsumencka o jaką tutaj się pytasz. Musisz jednak wiedzieć,że aby z niej skorzystać powinieneś spełnić szereg warunków.
2. konsolidacja
3. Pomoc rodziny. Czy masz kogoś kto mógłby Ci udzielić pożyczki? Ewentualnie wziąć kredyt w banku ?
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.4.2015 13:50
Upadłość to raz że ostateczność, dwa że nie każdy spełnia warunki takiej operacji.
Cytuj
meczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.4.2015 10:42
Upadłość konsumencka ogłoszona w Anglii - tam każdy spełnia warunki!!!
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.4.2015 16:19
Sprawdź dokładnie, antoni ma racje chyba nawet w Anglii nie każdy może się ogłosić bankrutem. Bo inaczej firmy pożyczkowe lub banki nie miały by sensu bytu w takim kraju. Gdzie każdy może nabrać kredytów a potem przez rok leżeć krzyżem i już hulaj dusza nie masz zobowiązania, a kto je pokryje?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.4.2015 16:31
Gdyby to było takie proste to każdy by tam zakładał działalności. A tak nie jest. Może jest łatwiej niż u nas, ale na pewno nie aż tak łatwo. Zresztą w Polsce też wystarczy złożyc jeden wniosek i po klopocie. Ja jednak zastanowiłbym sie nad zawieszeniem działalnosci, moze akurat cos się po jakims czasie zmieni. Pojawi się jakas perspektywa.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 14:56
Sprawdź dokładnie wymagania stawiane przed dłużnikiem zanim będzie mógł ubiegać się o upadłość. Wszędzie widzę na prawo i lewo wszyscy trąbią o upadłości konsumenckiej w Anglii.
Tylko jeżeli przyznanie upadłości było by tak proste sami Anglicy brali by kredyt za kredytem a potem zgłaszali upadłość jeden po drugim. Jakoś nie chce mi się wierzyć w uczciwość ludzi a z drugiej strony jakoś nie słyszę o masowych bankructwach banków w Anglii wiec wnioskuje z tego że upadłość to nie taka prosta sprawa.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 18:30
A może ktoś napisać, jakie warunki trzeba spełni, żeby ogłosić upadłość konsumencką w Anglii? Przede wszystkim pewnie konieczna jest rejestracja w tamtym kraju, czy tak? Obcokrajowiec też może? Jestem bardzo ciekawy, jak to tak naprawdę wygląda.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 11:45
http://lmgtfy.com/?q=upad%C5%82o%C5%9B%C4%87+konsumencka
Cytuj
Odpowiedź