• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto bez karty gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 9:54
Znalezienie konta osobistego bez karty obecnie w zasadzie jest niemożliwe, warto jednak znaleźć takie, gdzie nie ma opłat ani za wydanie ani za posiadanie karty, zazwyczaj plac się za jej korzystanie, więc problem wydaje się nie dotyczyć. Proponuje sprawdzić Konto Godne Polecenia BZ WBK.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 12:03
Właśnie chyba nie znajdziemy banku który przy otwarciu konta nie oferuje nam karty .Ale przecież możesz poszukać takiego banku gdzie nie płacisz nic za prowadzenia konta oraz posiadanie karty. Z tego co słyszałem to Alior Sync ma taką ofertę ,a może ktoś w tym banku posiada już konto i ma lepszą orientacje ?
Cytuj
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 16:49
Konto w Alior Sync sobie załóż nie ponosisz żadnych kosztów .Masz do 10 przelewów w miesiącu darmowych , oraz darmową kartę .Jak na razie ten bank wygrywa w rankingu , więc przejdź się do nich i popytaj , być może dowiesz się więcej i zadecydujesz czy chcesz tam posiadać konto .
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:40
A nie myślałeś o DB? Tam nie dość że konto będziesz mieć darmowe to kartę też, tylko raz w miesiącu musisz wykonać nią jakąś operacje. Ale to powinno Ci pomóc w tym żeby sie jakoś powoli przyzwyczajać do korzystania karty. Niedługo pewnie tylo tak bedziemy płacić.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:24
ja też słyszałem ze w Deutche Banku mają darmowe konto internetowe. Ktoś tu już bardzo pozytywnie sie na jego temat wypowiadał.Ja nie miałem okazji mieć styczności z tym bankiem ale moi znajomi mają u nich konto i bardzo sobie chwalą.
Cytuj
Agata7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 9:35
Czarek masz racje w Deutsche Bank mają ofertę - konto internetowe z darmową kartą płatniczą . Z tego co słyszałem obecnie na rynku przodują w rankingach . Z tej karty możemy korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą i nie ponosić żadnych opłat .Jak również konto mamy darmowe.
Cytuj
Tamata8

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 13:54
Agata7 to ciekawa oferta ale czy nie posiadają jakiś ukrytych kosztów skoro tak wszystko za darmo .Na czym polega ich zarobek jakoś mnie to nie przekonuje żeby za nic oddać wszystko za darmo .A posiada ktoś tam u nich konto jakie macie opinie ?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:24
Są konta z "darmowymi kartami", ale trzeba spełniać różne warunki. Karty są poza tym bardzo przydatne, nie rozumiem czemu z nich nie korzystać.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:54
ja też nie rozumiem Twojego podejścia. W tych wszystkich bankach gdzie pisza że karta jest darmowa zawsze i tak dodatkowo trzeba coś zapłacić albo spełnić określony warunek który też się wiąże z jakimiś pieniędzmi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.6.2014 12:16
Moja rada: wez konto z karta i zacznij korzystac, przekonasz się jaka to fajna sprawa.
Cytuj
Odpowiedź