• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak wymieniać pieniądze za granicą

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:22
Weź ze sobą gotówkę i nie baw się w żadne przelewy. W końcu nie wyjeżdżasz na rok tylko na miesiąc. Ja zastanawiam się nad wyjazdem do Włoch do pracy na trzy miesiące i zastanawiam się co mam zrobić z zarobionymi pieniędzmi. Wpłacać je na jakieś konto czy trzymać przy sobie? Jeśli na konto to jakie?
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 21:42
Dziękuję za rady:) Ostatecznie zdecydowaliśmy z rodzicami, że dadzą mi sporą gotówkę przed wyjazdem a w razie potrzeby prześlą mi pieniądza przez Western Union. Rzeczywiście nie ma sensu robić przelewu z konta na konto.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 12:01
zuzannaanna napisał
Western Union to szybki i prosty sposób przesłania pieniędzy za granicę. Gdy byłam w Anglii wysyłałam rodzinie wypłatę tylko przez WU. Z konta na konto się nie opłaca bo prowizja jest ogromna. Karta walutowa nie jest złym pomysłem, nie wiem tylko w jakim banku można ją sobie wyrobić. Wie ktoś może?


Nie znałam do tej pory czegoś takiego. Mi przelewy zagraniczne kojarzą się tylko z PAypalem może z niego skorzystaj? Jeżeli nie to pozostają też karty walutowe rodzice z Polski mogliby Ci wpłacać spokojnie pieniążki.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:18
xena napisał
Dziękuję za rady:) Ostatecznie zdecydowaliśmy z rodzicami, że dadzą mi sporą gotówkę przed wyjazdem a w razie potrzeby prześlą mi pieniądza przez Western Union. Rzeczywiście nie ma sensu robić przelewu z konta na konto.


No i dobrze Ty masz gotówkę przy sobie, a rodzice są spokojniejsi że nie zostaniesz bez grosza i w razie czego CI przeleją. Tylko dobrze pieniądze zabezpiecz i nie trzymaj w jednym miejscu tylko porozkładane po kieszeniach, kieszonkach torebkach itp
Cytuj
Odpowiedź