• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co zyskamy z Kartą Dużej Rodziny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 10:00
Karta Dużej Rodziny umożliwia uzyskanie różnego rodzaju zniżek. Ulgi przysługiwały będą również w przypadku niektórych ofert banków. Których? O tym tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 10:52
Jestem zdania,że karta dużej rodziny powinna być bardziej przemyślana Tak naprawdę to bardzo wiele zniżek jest nieużytecznych. Chodzi mi tutaj o zniżki w sklepach albo te dotyczące usług.
Z tego co jednak widzę to banki mają raczej sensowną ofertę. Szczególnie w przypadku dłuższego finansowania kredytu na 35 lat.
Obecnie singiel albo rodzina z jednym dzieckiem raczej nie uzyska kredytu na ponad 35 lat? Czy się mylę ?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 10:59
,, Raz w roku kredytobiorca może skorzystać z wakacji kredytowych, czyli możliwości zawieszenia spłaty jednej raty"

Duży + dla BOŚ banku, zawsze może nam się noga powinąć a raz na rok dla banku też dużej różnicy nie robi bo to i tak do 35lat.
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 11:22
Też mi się wydaje, że takie ułatwienie dla wielodzietnych rodzin to dobra rzecz. Obecnie o tej karcie słyszałem wiele złego, ze zniżki są w sklepach, gdzie duże rodziny i tak nie kupują, bo ich na to nie stać, ale tutaj to wydaje mi się, że kredyt hipoteczny niejedna rodzina chciałaby wziąć, więc zniżki są z pewnością atrakcyjne.
A czy są jakieś bankowe promocje dla takich rodzin związane z innymi produktami bankowymi czy tylko z kredytami hipotecznymi?
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 11:32
Dobra oferta dla młodych rodzin, które potrzebują trochę więcej przestrzeni
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 12:22
Bedzie bardziej, uzyteczna jesli bedzie bardziej dostepna, tzn. znizki wraz z nia. A na razie mimo jej posidania i tak niewiele mozna skorzystac.
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 12:53
Antoni napisał
,, Raz w roku kredytobiorca może skorzystać z wakacji kredytowych, czyli możliwości zawieszenia spłaty jednej raty"

Duży + dla BOŚ banku, zawsze może nam się noga powinąć a raz na rok dla banku też dużej różnicy nie robi bo to i tak do 35lat.


To jest akurat bardzo dużym plusem.Ale szkoda,że nie we wszystkich bankach ale jedynie w BOŚ ( obecnie ludzie mają kredyty w bardzo różnych miejscach).
Swoją drogą to również nie wiem czy takie karty mają sens. Jest to kupon z wybranymi promocjami, z których niestety ale niewiele osób będzie mogło skorzystać.
Poza tym ile obecnie znacie rodzin, które posiadają więcej niż 1 , ewentualnie 2 dzieci? Polaków nie stać na posiadanie potomstwa i taka karta niczego nie zmieni.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 16:35
Tutaj więcej informacji o Karcie
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 14:17
Karta na razie jest niedopracowana, i malo mozna z nia zyskac. Pewnie z czasem sie to zmieni. Mimo wszytsko, dobrze ze takie inicjatywy sa i rodziny wielodzietne nie sa pozostawione same sobie.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 14:56
No i MDM tez zmieniają na korzyść dużych rodzin. Tzn. ze jak ktoś ma 1 dziecko czy 2 to już musi sobie radzić zupełnie sam. pokręcone to wszystko. Nie wiem czy ludzie z 2 dzieci w takiej sytuacji zachęcą się do kolejnych.
Wypowiedź została zmieniona przez: ann 24.3.2015 14:57
Cytuj
Odpowiedź