• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wymiana franków w kantorze internetowym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Krzysio

Niezarejestrowani

23.10.2015 12:51
Ale to też zawracanie głowy. A tak masz ustawione stałe przelewy i nic Cie nie interesuje.
Cytuj
AnitaDudek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 14:10
Ja mam akurat kredyt walutowy, korzystam z cinkciarza, idzie szybko. Mogę polecić, ale nie wiem na 100 proc. czy maja najlepsze kursy, na pewno obsługa jest ok.
Cytuj
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 15:07
Obsługa to też przecież bardzo ważna rzecz. Szczerze mówiąc, to teraz tych kantorów jest co niemiara i na pewno trafiają się też oszuści. Sam już bym chyba wolał mieć gorszy kurs, ale wymieniać waluty w popularnym serwisie o którym wiadomo, że co jak co, ale nie zwinie się z moimi pieniędzmi.
Bo pewnie i takie akcje się zdarzają?
Tylko ciekawe, czemu jakoś o tym nie słychać?
Cytuj
Grażek

Niezarejestrowani

24.2.2016 11:48
Bardzo dobre ceny mają x wystarczy mieć konto na inną walutę i wygodnie wymienia się. Kursy naprawdę dobre.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Mariolka

Niezarejestrowani

28.4.2016 10:44
Najlepsze są internetowe bo zawsze mają najlepsze propozycje cenowe, albo promocje. Korzystałam z wielu takich kantorów, ale najlepszy okazał się dla mnie x nie mogę zaprzeczyć że trafiłam zawsze na bardzo korzystne kursy.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Menek

Niezarejestrowani

30.5.2016 9:10
Ja jak jadę na wakacje, albo na jakąś delegacje czy w ogóle zagranicę to korzystam z mają świetne ceny kursów, bardzo korzystne. Ale co dla mnie liczy się najbardziej, że wymiana jest raz dwa, bardzo szybko.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Iras

Niezarejestrowani

7.6.2016 19:52
W Kantorze internetowym zdecydowanie taniej, bez znaczenia jaki kantor zawsze będzie taniej online. Zobaczcie sobie kursy w nie pożałujecie. Ja zawsze u nich wymieniam po bardzo korzystnym kursie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Marek

Niezarejestrowani

12.6.2016 16:59
Jak korzystam z innych kantorów niż to zawsze muszę jakiś czas czekać. Natomiast w Wymieniaj bardzo szybko przychodzą pieniążki.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.6.2016 12:37
Iras napisał
W Kantorze internetowym zdecydowanie taniej, bez znaczenia jaki kantor zawsze będzie taniej online. Zobaczcie sobie kursy w nie pożałujecie. Ja zawsze u nich wymieniam po bardzo korzystnym kursie.
A to racja, spłacam tak hipoteke, tzn. wymieniam sobie w internetowym i dopiero splacam. polecam.
Cytuj
beata

Niezarejestrowani

13.6.2016 14:51
Gość napisał
Iras napisał
W Kantorze internetowym zdecydowanie taniej, bez znaczenia jaki kantor zawsze będzie taniej online. Zobaczcie sobie kursy w nie pożałujecie. Ja zawsze u nich wymieniam po bardzo korzystnym kursie.
A to racja, spłacam tak hipoteke, tzn. wymieniam sobie w internetowym i dopiero splacam. polecam.
A z jakiego korzystasz?
Cytuj
Odpowiedź