• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka karta kredytowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zuzulaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 20:25
haha widzę że wyszło jednak na to ze to faceci nie potrafią oszczędzać i dysponować w odpowiedni sposób swoimi pieniędzmi. A podobno to kobiety wydają majątek na zakupy i nie potrafią oszczędzać. Ja sama po sobie wiem że jak mam większa ilość gotówki w kieszeni to robi się niebezpiecznie bo wiem że mogę to wydac.
Cytuj
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 23:55
Kobiety potrafią zaszaleć ,ale umią też się ograniczać .Niestety daj facetowi karę to nic na niej nie zostanie tylko dług do spłaty .Przecież one maja cały dom na głowie ,opłaty więc najlepiej wiedza ile pieniędzy można wydać na szaleństwo .
Cytuj
Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 8:34
A w moim przypadku nie ma problemu z karta debetową .Po to mam określone środki żebym więcej nie wydał .Przecież jak bank nam ustali limit to musimy tak zarządzać gotówką aby nam wystarczyło na wszelkie potrzebne wydatki.Więc nie zgodzę się że mężczyźni nie potrafią ograniczyć wydatków i wszyto wydają. .
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 8:42
Zuzulaw napisał
haha widzę że wyszło jednak na to ze to faceci nie potrafią oszczędzać i dysponować w odpowiedni sposób swoimi pieniędzmi. A podobno to kobiety wydają majątek na zakupy i nie potrafią oszczędzać. Ja sama po sobie wiem że jak mam większa ilość gotówki w kieszeni to robi się niebezpiecznie bo wiem że mogę to wydac.
Pisalismy o ciekawym badaniu dotyczacym oszczedzania kobiet i mężczyzn. Zapraszam. Wyniki potwierdzają Pań spekulacje http://www.comperia.pl/newsy/14174-citi-handlowy-zbadal-postawy-polakow-wobec-oszczedzania.html
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 14:17
Sam jestem ciekawy kto wydaje więcej mężczyźni czy kobiety .A mówiąc szczerze nie spodziewałem się że na ten temat były prowadzone badania .No i wydało się jednak mężczyźni są bardziej rozrzutni a wydawało się ze kobiety potrafią zaszaleć w sklepach .Więc jak dla nas karta to tylko z dużym niskim limitem .
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:44
Romek napisał
Sam jestem ciekawy kto wydaje więcej mężczyźni czy kobiety .A mówiąc szczerze nie spodziewałem się że na ten temat były prowadzone badania .No i wydało się jednak mężczyźni są bardziej rozrzutni a wydawało się ze kobiety potrafią zaszaleć w sklepach .Więc jak dla nas karta to tylko z dużym niskim limitem .
Panowie lubia wydawac pieniadze na czasem niepotrzebne zabawki, kobieta woli kupic nowa lodowke czy mikrofalowke. No coz... ;p
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 12:37
a co myslicie o karcie inteligo = kolega mowil ze ma taka niby debetowa ale mozna z niej placic takie onlinowe rzeczy tak jak kredytowa.. ja wlasnie szukam czegos takiego zeby sobie oplacic np jakies ksiazki na google play czy amazona.. mozecie cos poradzic?
Cytuj
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 13:18
Tak kartą Inteligo możesz płacić na całym świecie ,akceptujących karty Visa. Również przez internet oraz przez telefon .Karty są wydawane bezpłatnie .Ale nie wiem czy nie musisz wykonać jakiś transakcji na określoną kwotę aby nie ponosić opłat .Oraz czy bankomaty będziesz miał darmowe ,popytaj może ktoś ma większą orientacje .
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 14:57
cholera ja ta karte kredytowa juz jakis miesiac wybieram i wybrac nie moge .. po prostu nie chce sie udupić z jakimiś głupimi warunkami, wiadomo okres bezodsetkowy wazny ale czy ktos kto ma rzeczywiscie karte moze mi jakies przyklady dać np
ile z niej wyciagnał, ile zapłacił za to ? ile miesiecznie za karte sie w ogóle plus minus płaci - nie chce znów wylądowac jak z kontem firmowym za które płace 25 zł miesięcznie eh
Cytuj
greta44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 18:26
Pani Marzeno bardzo ciekawe to badanie :) jesli chodzi o karte to ja też mam Inteligo i nie narzekam :) spokojnie nią płace nawet na amazonie wszystko kwestia hubcio na czym ci zalezy na wysokim limicie, okresie bezodsetkowym ?
Pani Marzeno a moze macie jakis poradnik jak dobrac taka karte kredytową?
Cytuj
Odpowiedź