• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta kredytowa, ryczałt.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 16:03
A ja chyba mało zorientowany jestem w tych wszystkich kartach kredytowych bo wydaje mi sie ze nie słyszałem o takiej o która pytasz. Ale mogę się mylić bo jakos nie specjalnie interesuje sie kartami kredytowymi, dla mnie to tylko kolejny sposób na popadanie w długi.
Cytuj
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:27
Karta kredytowa jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrafią się kontrolować. Bo jak ktos nie mógłby zapanować na ilością wydawanych pieniędzy to oczywiście nie jest to dobre rozwiązanie bo tylko wyda pieniądze i własnie popadnie w długi.
Cytuj
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 19:27
Taka karta to chyba nie dla mnie ,bo ja nie jestem w stanie utrzymać pieniędzy w portfelu a co dopiero jak bym posiadał kartę .Chyba że będzie wyznaczony limit to być może pomogło by mi to w kontrolowaniu wydatków .Chyba muszę lepiej się zorientować co do wysokości limitów .A czy samemu taki limit ustalamy czy bank nam narzuca ?
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 8:43
Ja też nie mogłabym mieć karty kredytowej. Chyba nawet bym nie chciała... Jak raz się weźmie pieniądze z karty to później wpada się w błędne koło. Widzę to po swoim bracie. Raz zapłacił za coś na allegro kartą i teraz ciągle bierze z niej pieniądze i spłaca. Porażka.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 8:58
Kaziorek napisał
Taka karta to chyba nie dla mnie ,bo ja nie jestem w stanie utrzymać pieniędzy w portfelu a co dopiero jak bym posiadał kartę .Chyba że będzie wyznaczony limit to być może pomogło by mi to w kontrolowaniu wydatków .Chyba muszę lepiej się zorientować co do wysokości limitów .A czy samemu taki limit ustalamy czy bank nam narzuca ?
bank na podstawie naszej indywidualnej sytuacji i w porozumieniu z nami ustala limit na karcie kredytowej. Każda oferta przewiduje maksymalny limit jaki może zostać przyznany.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kamaq1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 12:08
Tak własnie jest jak pan Tomasz pisze .Nie musisz się martwic tym że roztrwonisz pieniądze ,taka karta będzie ograniczać Twoje szaleństwo na zakupach .Myślę że jak raz spróbujesz to zrozumiesz że posiadając taka kartę nauczysz się rozsądnie wydawać pieniądze .
Cytuj
mycha566

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 11:22
Ja też posiadam taka kartę ,mam do wydania limit i muszę liczyć się z tym ze jak zaszaleje to nie będę miała więcej .Dla mnie posiadanie takiej karty to nauka jak rozsądnie wydawać pieniądze.Limit ustaliłam według moich potrzeb i myślę że przy rozsądnym gospodarowaniu na wszystko starcza.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:18
Stiven4 napisał
Czemu od razu na PKO ? Ja tam nie mam jakos zaufania do tego banku. Już chyba wolałbym pójść do Milenium oni teraz bardzo sie rozkręcają. Popytaj u nich bo ostatnio chyba nawet w telewizji reklamowali taka kartę o która pytasz.


PKO jest trochę drogie jeżeli chodzi o prowadzenie konta ale mają czasami fajne ofert z których warto skorzystać, a nie zamykać się z powodu opłat, czy złych wspomnień:)
Cytuj
Odpowiedź