• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie konto internetowe wybrać?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
anula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 0:31
Do tej pory miałam konto w Alior Sync i było ok. No ale teraz po przekształceniu w T-mobile usługi bankowe.. chyba opuszczę Sync.No i tu problem jakie konto internetowe wybrać.Zależy mi na tanim koncie bez opłat za prowadzenie,kartę czy bankomaty.Nie mam stałych comiesięcznych dochodów.Poradźcie coś!
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 7:41
Ja słyszałam, że za dbNET nic się nie płaci ale najlepiej upewnij się w Deutsche Banku czy na pewno tak jest. Może jednak nie opuszczaj Aliora? Nie wiadomo jak będzie w T-mobile. Może okaże się, że mają ciekawą ofertę i warto u nich zostać? Wydaje mi się, że skoro świetnie radzą sobie jako sieć komórkowa to z bankiem też dadzą radę.
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 12:42
Też mam konto w Alior Sync ale chyba przeniosę się razem z kontem do T-mobile. Przeglądałem ostatnio oferty różnych banków i nie znalazłem nic ciekawego, więc zostanę tu gdzie jestem Może dadzą starym klientom jakąś fajną ofertę. O dbNET pierwszy raz słyszę...
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 13:44
Ja jakoś nie jestem przekonana do T-mobile jako banku. I uważam, że dobrze robisz szukając innego miejsca na konto osobiste. Ze swojej strony mogę Ci polecić BZ WBK. Mam konto w tym banku od kilku lat i jestem zadowolona. Wszystko załatwiam bez problemu a za konto nic nie płacę. Tylko za kartę pobierają 5zł.
Cytuj
AdriannA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:29
A ja słyszałam o Koncie Getin Up w Getin Banku. Podobno to konto daje pełną dostępność i wygode. Przelewy bez znajomości numeru konta - przez Facebooka, e-mail lub SMS ponadto
bezpłatny internetowy kanał dostępu i
1 000 zł nieoprocentowanego limitu. Ale nie wiem czy coś takiego by Cie zadowoliło.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:51
JA zastanawiałam sie nad BGŻ ale tam należy zrobić zakupy za minimum 300 zł, by nie płacić za kartę. Nie ma tam debetu, nie ma tez polecenia zapłaty i trzeba udać sie do banku by zawrzeć umowę.. Tyle zapamiętałam negatywów z wczorajszej rozmowy w banku.
Cytuj
greta44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 20:07
Ale ja wole w BGŻ mimo iż trzeba zakupy zrobić za 300 złotych wtedy jest darmowe .A przecież z drugiej strony musimy coś jeść więc zakupy są potrzebne .I nic na silę nie robimy .Dla mnie jest to doskonałe rozwiązanie ,wiec nie uważam że jest tak źle .
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 23:41
No niby tak ale jak inne konto masz darmowe bez płacenia 300 zł w ciągu miesiąca? nie każdy dostaje wypłatę na konto, część ludzi do ręki i teraz wpłacaj specjalnie na konto żeby robić zakupy poprzez karte bo musisz zrobić to tak zeby jeszcze za nia dodatkowo nie płacić.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 8:18
Trzeba wpłacić 300 złotych, żeby mieć darmowe konto? Moim zdaniem to bez sensu. Wiele banków ma teraz darmowe konta np. dbNET. U nich warunki prowadzenia konta są świetne. Fajnie jest też w WBK i mBanku. Poza tym dlaczego nie chcesz przejść do T-mobile? Może akurat okaże się, że mają dobrą ofertę?
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:31
Mnie sie tam t-mobile w ogóle nie kojarzy z bankiem i usługami bankowymi. Ostatnio zauważałam nawet że chyba plus ma usługi bankowe i to już od zeszłego roku tylko jakoś nie było o tym tak głośno jak o t-mobile. Według mnie operator komórkowy to operator komórkowy a nie jakiś bank.
Cytuj
Odpowiedź