• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

data ważności kart płatniczych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 13:00
Na jak długo banki wystawiają karty i dlaczego. Odpowiedz tutaj. Myślą Państwo, ze powinny być wydawane bezterminowo?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 13:01
bezterminowo na pewno nie, karty się zużywają więc co 2/4 lata klient powinien otrzymać nową...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kuba hugo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 15:04
w moim banku raz na 2 lata dostaję nową kartę.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.3.2015 15:34
A czemu by nie bezterminowo? Każdemu zużywa się w innym tempie, komuś się złamie, innemu odklei, a jeszcze inny trzyma w portfelu i wyciąga raz w miesiącu, to mu się prawie w ogóle nie zużywa.
Po prostu powinna być możliwość wymiany wtedy, kiedy klient sobie zażyczy i każdy miałby według potrzeb. Czy to nie byłoby rozsądne wyjście?
Poza tym, jakby nie patrzeć taka karta to jednak odpad, no i pewien problem, bo są na niej nasze dane, więc do śmieci strach trochę wyrzucić.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 8:50
Dane możesz zamazać. Na przykład pociąć kartę. Poza tym na co dzień produkujemy tyle odpadów,że naprawdę taka jedna karta to praktycznie żaden problem...
Co dwa lata to dla mnie przesada bo jednak człowiek przyzwyczaja sie do swojej starej karty ale co 5 lat może być wymieniana
Sam obecnie mam konto w mbanku i karta jest wymieniana tutaj właśnie co 5 lat.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 8:58
po terminie ważności kartę można wrzucić do niszczarki (ślicznie ją zmieli), najważniejsze aby otrzymać nową (banki wysyłają ją zwykle ok. miesiąca przed końcem ważności poprzedniej) i oczywiście ją aktywować
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 12:15
Robert Sierant napisał
po terminie ważności kartę można wrzucić do niszczarki (ślicznie ją zmieli), najważniejsze aby otrzymać nową (banki wysyłają ją zwykle ok. miesiąca przed końcem ważności poprzedniej) i oczywiście ją aktywować

Czy mamy jakiś określony czas na aktywację takiej karty? Czy można to zrobić kiedy tylko się chce?
Pytam się ponieważ ostatnio dostałam kartę z mojego banku. W zasadzie nie tak ostatnio ponieważ minęło 2 miesiące od czasu kiedy mi ją wysłali. Akurat z tego konta korzystam bardzo rzadko tak więc po prostu wyleciało mi z głowy to aby ją aktywować. Termin już sie nie przeterminował?
Dzwonić do banku ?
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 14:37
Zadzwoń nie gryzą, co do 2 letniej karty moim zdaniem jest to dobry pomysł z tym że oczywiście powinna być ponad to opcja zmiany karty kiedy chcesz (np. nie częściej niż co 2 miesiące)
Cytuj
Odpowiedź