• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

wymieniać euro?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 8:32
Jak myslicie jak w przeciągu miesiąca, dwóch będzie sie kształtował kurs euro? Mam trochę tej waluty i nie wiem czy sprzedawać juz czy jeszcze trochę poczekac.Zloty to sie umacnia to oslabia i w zasadzie nie wiadomo co robic.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 8:37
No niby euro jest obecnie na dość wysokim kursie bo widzę na dzień dzisiejszy,ze kosztuje 4,14 zł. Niemniej jestem zdania,że skoro pieniądze nie są Ci tak pilnie potrzebne to trzymaj w obcej walucie.
Warto jest mieć trochę pieniędzy zarówno w złotówkach ale również i w funtach, dolarach czy euro. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 8:50
Kadża napisał
No niby euro jest obecnie na dość wysokim kursie bo widzę na dzień dzisiejszy,ze kosztuje 4,14 zł. Niemniej jestem zdania,że skoro pieniądze nie są Ci tak pilnie potrzebne to trzymaj w obcej walucie.
Warto jest mieć trochę pieniędzy zarówno w złotówkach ale również i w funtach, dolarach czy euro. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie.
Nie bedzie tak bezpieczne jak kurs spadnie i starce na tym :)
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 9:23
Powiem tak. Jeśli chcesz obecnie coś kupić czy odłożyć pieniądze na lokatę w złotówkach to zamieniaj bo jak widzisz kurs jest dobry.
Ale jeśli chcesz te pieniadze odłożyć sobie na przyszłość to ja jednak zostawiłabym część w euro.
Jak mówi stare amerykańskie przysłowie:
,, Nie trzymasz wszystkich jajek w jednym koszyku" - ważna jest dywersyfikacja swoich oszczędności.
Ja również mam trochę kasy w obcej walucie. Niech sobie spokojnie leży.Euro to stabilna waluta.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 9:27
jagoda napisał
Nie bedzie tak bezpieczne jak kurs spadnie i starce na tym :)


a po ile kupiłaś to euro?

przykładowo jeżeli kupiłaś po 3,5 zł dzisiaj jest po 4 zł a sprzedasz jutro za 3,80 zł to przecież i tak masz zysk

liczysz realne pieniądze a nie te wirtualne, zanim nie sprzedasz nie możesz mówić o zysku/stracie
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź