• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Za ile dni dojdzie karta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 11:04
Założyli Państwo konto i czekają na kartę? Tutaj o tym po jakim czasie od chwili założenia konta i podpisania wniosku o wydanie karty dotrze. Czekali Państwo kiedyś dłużej niz powinni?
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 11:19
Tak. Ja kiedyś czekałam na kartę prawie 2 miesiące. Przy zakładaniu konta firmowego w banku pocztowym zaznaczyłam ,że chcę wydanie karty. Pani tego nie odznaczyła. Po dwóch tygodniach karty nie ma. Zadzwoniłam jeden raz. Nie wysłali. Drugi raz. Dopiero wtedy karta doszła.
Nie wiem czy to tylko ja mam takie szczęście. Czy to oni mają taki bałagan.
Czy to norma,że na kartę czeka się aż tak długi okres?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 11:50
Adrianna napisał
Tak. Ja kiedyś czekałam na kartę prawie 2 miesiące. Przy zakładaniu konta firmowego w banku pocztowym zaznaczyłam ,że chcę wydanie karty. Pani tego nie odznaczyła. Po dwóch tygodniach karty nie ma. Zadzwoniłam jeden raz. Nie wysłali. Drugi raz. Dopiero wtedy karta doszła.
Nie wiem czy to tylko ja mam takie szczęście. Czy to oni mają taki bałagan.
Czy to norma,że na kartę czeka się aż tak długi okres?
To skandal, nie norma. Ale moze zawinic poczta, nie bank. Roznie bywa.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 14:38
jesli za dlugo idzie trzeba sie upominac, nie wyobrazam sobie czekac miesiac na karte do bankomatu i jak sobie radzic przez ten czas?
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 7:18
Do mnie zawsze karta przychodzi w maks.3dni. Jak można czekać miesiąc. Przecież jakoś trzeba korzystać ze środków...
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 8:54
Można wtedy ratować się przelewem. Po prostu przelewamy pieniadze na drugie konto i wypłacamy kartą z drugiego konta. Trochę jest z tym zabawy ale przynajmniej mamy pieniądze w ręce.
Sama jeszcze nie miałam takiej sytuacji z kartą ( na szczęscie...).Karta przychodziła zawsze w ciągu maksymalnie kilku dni.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 17:21
Mi tez przychodziła w kilka dni. Nie wyobrazam sobie czekac tak długo.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 18:01
Karta do konta musi przyjść max do 2 tygodni od momentu złożenia wniosku. A jeśli się zgubi lub też ktoś ją ukradnie czas jest krótszy.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 6:51
Co robić w sytuacji, w której karta do konta nie przychodzi? Składać reklamacje do banku?
Jak bank powinien się ustosunkować? Niekiedy z konta pobierana jest w końcu opłata za kartę.Skoro jej nie mamy to raczej nie powinniśmy płacić.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 7:21
k_korocz napisał
Co robić w sytuacji, w której karta do konta nie przychodzi? Składać reklamacje do banku?
Jak bank powinien się ustosunkować? Niekiedy z konta pobierana jest w końcu opłata za kartę.Skoro jej nie mamy to raczej nie powinniśmy płacić.


Kiedy należy składać reklamacje dobre pytanie?. Możesz to zrobić już po 14 dniach jeśli ta karta się nie pojawiła.
Jeśli chodzi o opłaty za kartę nie może być takiej sytuacji że poniesiesz koszty za kartę której nie masz, ale gdybyś jednak został obciążony opłatą zawsze możesz złożyć reklamacje na infolinii banku lub też bezpośrednio w Oddziale banku.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Odpowiedź